Registrikaart · Äriregistri kanne 12088336
Vida Verde OÜ
- Registrikood12088336
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025125 322 €
- KMKR numberEE101644572
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Vida Verde OÜ
- Registrikood
- 12088336
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.04.2011
- KMKR number
- EE101644572
- Aadress
- Rapla maakond, Kehtna vald, Põllu küla, Olumõisa
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 75 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 125 322 € | +15 | |
| Müügitulu muutus | 57 199 € → 125 322 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256993177
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 74141 | Muu disainerite tegevus | Põhitegevusala |
| 58191 | Muu kirjastamine, v.a tarkvara kirjastamine | |
| 81301 | Maastiku hooldus ja korrashoid |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu disainerite tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 78 767 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu disainerite tegevus EMTAK 2025 | 78 767 € |
| 2025 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025 | 45 735 € |
| 2025 | Muu kirjastamine, v.a tarkvara kirjastamine EMTAK 2025 | 820 € |
| 2024 | Muu disainerite tegevus EMTAK 2025 | 29 669 € |
| 2024 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025 | 25 490 € |
| 2024 | Muu kirjastamine, v.a tarkvara kirjastamine EMTAK 2025 | 2040 € |
| 2023 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 23 749 € |
| 2023 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 11 876 € |
| 2023 | 5819 EMTAK 2008 | 5688 € |
| 2022 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 18 850 € |
| 2022 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 14 750 € |
| 2022 | 5819 EMTAK 2008 | 2811 € |
| 2021 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 10 765 € |
| 2021 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 10 570 € |
| 2021 | 5819 EMTAK 2008 | 9932 € |
| 2020 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 25 745 € |
| 2019 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 22 224 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 125 322 € | 57 199 € | 41 313 € | 36 411 € | 31 267 € | 25 745 € | 22 224 € |
| Ärikasum enne makse | 3550 € | 15 882 € | −9488 € | −6219 € | 3947 € | 479 € | −6555 € |
| Aruandeaasta kasum | 3550 € | 15 882 € | −9488 € | −6219 € | 3947 € | 479 € | −6555 € |
| Varad kokku | 67 592 € | 57 451 € | 36 202 € | 45 724 € | 54 506 € | 49 758 € | 48 176 € |
| sh käibevarad | 67 592 € | 57 451 € | 36 202 € | 45 724 € | 54 506 € | 49 758 € | 45 843 € |
| sh raha | 33 818 € | 20 028 € | 588 € | 5683 € | 6632 € | 5566 € | 559 € |
| Omakapital | 55 611 € | 52 084 € | 36 202 € | 45 692 € | 52 192 € | 48 245 € | 46 213 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 11 981 € | 5367 € | 0,00 € | 32,00 € | 2314 € | 1513 € | 1963 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,3 % | 90,7 % | 100,0 % | 99,9 % | 95,8 % | 97,0 % | 95,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,8 % | 27,8 % | -23,0 % | -17,1 % | 12,6 % | 1,9 % | -29,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.