Graphica OÜ
- Registrikood12089382
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20257533 €
- KMKR numberEE101590707
Üldandmed
- Ärinimi
- Graphica OÜ
- Registrikood
- 12089382
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.04.2011
- KMKR number
- EE101590707
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Laagri alevik, Sillaku tn 11-15
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
51/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 7533 € | +3,7 |
| Müügitulu muutus | 7183 € → 7533 € | +1,5 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725209170
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 74121 | Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon teenis ettevõte 2025. aastal 7533 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon EMTAK 2025 | 7533 € |
| 2024 | Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon EMTAK 2025 | 7183 € |
| 2023 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 8082 € |
| 2022 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 10 655 € |
| 2021 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 9054 € |
| 2020 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 12 068 € |
| 2019 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 27 845 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7533 € | 7183 € | 8082 € | 10 655 € | 9054 € | 12 068 € | 27 845 € |
| Ärikasum enne makse | −2298 € | −2997 € | −7645 € | −4472 € | −3128 € | −935 € | 8315 € |
| Aruandeaasta kasum | −2298 € | −2997 € | −7645 € | −4472 € | −3128 € | −935 € | 8166 € |
| Tööjõukulud | 8300 € | 8159 € | 8159 € | 8328 € | 5648 € | 5526 € | 9840 € |
| Varad kokku | 30 093 € | 32 391 € | 35 388 € | 43 388 € | 49 572 € | 54 786 € | 56 328 € |
| sh käibevarad | 30 093 € | 32 391 € | 35 388 € | 40 443 € | 49 572 € | 54 786 € | 56 328 € |
| sh raha | 30 093 € | 32 391 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 30 043 € | 32 341 € | 35 338 € | 43 338 € | 47 860 € | 52 388 € | 53 949 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 50,00 € | 50,00 € | 50,00 € | 50,00 € | 1712 € | 2398 € | 2379 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,8 % | 99,8 % | 99,9 % | 99,9 % | 96,5 % | 95,6 % | 95,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -30,5 % | -41,7 % | -94,6 % | -42,0 % | -34,5 % | -7,7 % | 29,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.