Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12090304

OÜ AMDES

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12090304
  • Asutatud2011 (15 a)
  • Töötajaid 20241
  • Müügitulu 202419 115 €
  • KMKR numberEE101672722

Usaldusväärsuse indeks

41/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2011201620212026Asutatud 12.04.2011Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 12.04.2011 2011, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
OÜ AMDES
Registrikood
12090304
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
12.04.2011
KMKR number
EE101672722
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Erika tn 8-55

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 41 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg15 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu19 115 €+7,4
Müügitulu muutus33 334 € → 19 115 €-12,8
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
71129Muud insener-tehnilised tegevusaladPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €8334 €17 tuh €25 tuh €33 tuh €201920202021202233 334 €202319 115 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muud insener-tehnilised tegevusalad teenis ettevõte 2024. aastal 19 115 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 202519 115 €
2023Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 200833 334 €
2022Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 200821 058 €
2021Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 200818 829 €
2020Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 200812 522 €
2019Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 200815 748 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
011222011201220132201420152016201720182019202020212022202312024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20241
20231
20221
20211
20202
20192
20182
20171
20161
20151
20142
20131
20121
20110

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu19 115 €33 334 €21 058 €18 829 €12 522 €15 748 €
Ärikasum enne makse−5583 €6957 €658 €347 €−1951 €−3121 €
Aruandeaasta kasum−5583 €6957 €658 €347 €−1951 €−3121 €
Tööjõukulud16 067 €14 932 €13 808 €12 941 €10 107 €11 321 €
Varad kokku17 186 €22 137 €14 841 €14 440 €13 639 €14 628 €
sh käibevarad10 241 €20 408 €12 748 €11 941 €10 649 €10 912 €
sh raha9520 €17 026 €9710 €10 726 €9502 €9667 €
Omakapital14 320 €19 903 €12 946 €12 288 €11 941 €13 892 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised2866 €2234 €1895 €2152 €1698 €736 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)111122
Omakapitali osakaal varadest83,3 %89,9 %87,2 %85,1 %87,6 %95,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust−29,2 %20,9 %3,1 %1,8 %−15,6 %−19,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang