Registrikaart · Äriregistri kanne 12090422
Korduv OÜ
- Registrikood12090422
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202589 814 €
- KMKR numberEE101443579
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Korduv OÜ
- Registrikood
- 12090422
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.04.2011
- KMKR number
- EE101443579
- Aadress
- Harju maakond, Raasiku vald, Mallavere küla, Kase
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 61 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 89 814 € | +13,6 | |
| Müügitulu muutus | 85 766 € → 89 814 € | +1,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256485278
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
| 55301 | Laagriplatsid ning vagunelamute ja haagissuvilate parkimisplatsid |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 87 539 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 87 539 € |
| 2025 | Laagriplatsid ning vagunelamute ja haagissuvilate parkimisplatsid EMTAK 2025 | 2275 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 82 741 € |
| 2024 | Laagriplatsid ning vagunelamute ja haagissuvilate parkimisplatsid EMTAK 2025 | 3025 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 85 045 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 112 963 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 95 456 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 158 733 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 166 625 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 89 814 € | 85 766 € | 85 045 € | 112 963 € | 95 456 € | 158 733 € | 166 625 € |
| Ärikasum enne makse | −5685 € | −852 € | −12 167 € | 9421 € | −14 700 € | 13 886 € | −820 € |
| Aruandeaasta kasum | −5685 € | −852 € | −12 167 € | 9421 € | −14 700 € | 13 886 € | −820 € |
| Tööjõukulud | 13 036 € | 7662 € | 12 705 € | 14 520 € | 17 331 € | 19 866 € | 22 935 € |
| Varad kokku | 47 608 € | 57 946 € | 66 009 € | 64 116 € | 63 785 € | 85 371 € | 98 919 € |
| sh käibevarad | 10 622 € | 13 490 € | 11 144 € | 23 667 € | 21 190 € | 32 515 € | 35 728 € |
| sh raha | 1663 € | 3694 € | 3827 € | 11 693 € | 12 800 € | 23 904 € | 11 870 € |
| Omakapital | 20 275 € | 25 960 € | 26 812 € | 38 979 € | 29 558 € | 44 258 € | 30 372 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 7906 € | 7906 € | 7906 € | 7906 € | 7906 € | 7906 € | 7906 € |
| Lühiajalised kohustised | 3133 € | 13 749 € | 16 587 € | 12 914 € | 14 035 € | 13 038 € | 32 864 € |
| Pikaajalised kohustised | 24 200 € | 18 237 € | 22 610 € | 12 223 € | 20 192 € | 28 075 € | 35 683 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 42,6 % | 44,8 % | 40,6 % | 60,8 % | 46,3 % | 51,8 % | 30,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -6,3 % | -1,0 % | -14,3 % | 8,3 % | -15,4 % | 8,7 % | -0,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.