IP TRADING OÜ
- Registrikood12093946
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025295 943 €
- KMKR numberEE101463876
Üldandmed
- Ärinimi
- IP TRADING OÜ
- Registrikood
- 12093946
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.04.2011
- KMKR number
- EE101463876
- Aadress
- Harju maakond, Viimsi vald, Viimsi alevik, Roosi põik 1/1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
56/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 |
| Müügitulu | 295 943 € | +18,4 |
| Müügitulu muutus | 436 688 € → 295 943 € | -9,7 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253902222
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 52241 | Laadungikäitlus | Põhitegevusala |
| 46221 | Lillede ja taimede hulgimüük | |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Laadungikäitlus teenis ettevõte 2025. aastal 275 094 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Laadungikäitlus EMTAK 2025 | 275 094 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 18 000 € |
| 2025 | Lillede ja taimede hulgimüük EMTAK 2025 | 2849 € |
| 2024 | Laadungikäitlus EMTAK 2025 | 416 912 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 18 000 € |
| 2024 | Lillede ja taimede hulgimüük EMTAK 2025 | 1776 € |
| 2023 | Laadungikäitlus EMTAK 2008 | 617 569 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 12 500 € |
| 2022 | Laadungikäitlus EMTAK 2008 | 625 195 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 16 500 € |
| 2021 | Laadungikäitlus EMTAK 2008 | 272 442 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 11 000 € |
| 2020 | Laadungikäitlus EMTAK 2008 | 66 735 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 13 800 € |
| 2019 | Laadungikäitlus EMTAK 2008 | 206 212 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 18 600 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 295 943 € | 436 688 € | 632 287 € | 647 112 € | 290 778 € | 81 088 € | 227 309 € |
| Ärikasum enne makse | 112 964 € | 335 262 € | 535 067 € | 579 214 € | 281 825 € | −65 459 € | 185 821 € |
| Aruandeaasta kasum | 70 657 € | 334 093 € | 506 582 € | 468 710 € | 278 884 € | −68 935 € | 182 109 € |
| Tööjõukulud | 42 378 € | 37 907 € | 32 206 € | 26 967 € | 21 021 € | 21 371 € | 21 371 € |
| Varad kokku | 1 726 890 € | 1 731 050 € | 1 566 222 € | 1 586 492 € | 1 038 430 € | 778 181 € | 864 450 € |
| sh käibevarad | 1 326 593 € | 1 315 912 € | 1 134 254 € | 1 135 834 € | 634 570 € | 360 049 € | 466 427 € |
| sh raha | 204 167 € | 934 586 € | 950 247 € | 635 604 € | 413 620 € | 320 096 € | 385 680 € |
| Omakapital | 1 616 674 € | 1 696 017 € | 1 421 924 € | 1 035 342 € | 1 016 632 € | 755 812 € | 843 999 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 110 216 € | 35 033 € | 144 298 € | 551 150 € | 21 798 € | 22 369 € | 20 451 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,6 % | 98,0 % | 90,8 % | 65,3 % | 97,9 % | 97,1 % | 97,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 23,9 % | 76,5 % | 80,1 % | 72,4 % | 95,9 % | -85,0 % | 80,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.