Registrikaart · Äriregistri kanne 12094213
IQ camp OÜ
- Registrikood12094213
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2024120 894 €
- KMKR numberEE101452816
- Sellel aadressil on registreeritud 114 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- IQ camp OÜ
- Registrikood
- 12094213
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.04.2011
- KMKR number
- EE101452816
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Katusepapi tn 6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 54 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 120 894 € | +14,8 | |
| Müügitulu muutus | 158 418 € → 120 894 € | -7,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256566364
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 32401 | Mängude ja mänguasjade tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mängude ja mänguasjade tootmine teenis ettevõte 2024. aastal 120 894 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Mängude ja mänguasjade tootmine EMTAK 2025 | 120 894 € |
| 2023 | Mängude ja mänguasjade tootmine EMTAK 2008 | 158 418 € |
| 2022 | Mängude ja mänguasjade tootmine EMTAK 2008 | 484 115 € |
| 2021 | Mängude ja mänguasjade tootmine EMTAK 2008 | 590 204 € |
| 2020 | Mängude ja mänguasjade tootmine EMTAK 2008 | 172 994 € |
| 2019 | Mängude ja mänguasjade tootmine EMTAK 2008 | 471 569 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 120 894 € | 158 418 € | 484 115 € | 590 204 € | 172 994 € | 471 569 € |
| Ärikasum enne makse | −37 605 € | 728 € | 7575 € | 26 522 € | 20 064 € | 12 686 € | 41 713 € |
| Aruandeaasta kasum | −37 605 € | 728 € | 7575 € | 26 522 € | 20 064 € | 12 686 € | 41 713 € |
| Tööjõukulud | 22 946 € | 61 189 € | 61 189 € | 46 986 € | 46 986 € | 46 986 € | 32 479 € |
| Varad kokku | 285 381 € | 317 494 € | 304 791 € | 311 270 € | 312 933 € | 251 337 € | 359 311 € |
| sh käibevarad | 263 640 € | 292 473 € | 279 770 € | 308 876 € | 310 539 € | 248 943 € | 356 917 € |
| sh raha | 99,00 € | 202 € | 4419 € | 84 957 € | 70 657 € | 3904 € | 18 826 € |
| Omakapital | 236 704 € | 274 309 € | 273 581 € | 266 006 € | 239 484 € | 219 420 € | 206 734 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 7352 € | 7352 € | 7352 € | 7352 € | 7352 € | 7352 € | 7352 € |
| Lühiajalised kohustised | 48 677 € | 43 185 € | 31 210 € | 45 264 € | 73 449 € | 31 917 € | 152 577 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,9 % | 86,4 % | 89,8 % | 85,5 % | 76,5 % | 87,3 % | 57,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | 0,6 % | 4,8 % | 5,5 % | 3,4 % | 7,3 % | 8,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.