HelTall Service OÜ
- Registrikood12098487
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 202271 857 €
Üldandmed
- Ärinimi
- HelTall Service OÜ
- Registrikood
- 12098487
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.04.2011
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Anija vald, Kehra linn, J. Rainise tn 18
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
43/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 71 857 € | +12,7 |
| Müügitulu muutus | 145 798 € → 71 857 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 16241 | Puittaara ja puitaluste tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Puittaara ja puitaluste tootmine teenis ettevõte 2022. aastal 71 857 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2022 | Puittaara ja puitaluste tootmine EMTAK 2008 | 71 857 € |
| 2021 | Puittaara ja puitaluste tootmine EMTAK 2008 | 145 798 € |
| 2020 | Puittaara ja puitaluste tootmine EMTAK 2008 | 147 445 € |
| 2019 | Puittaara ja puitaluste tootmine EMTAK 2008 | 149 817 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 71 857 € | 145 798 € | 147 445 € | 149 817 € |
| Ärikasum enne makse | 0,00 € | 0,00 € | 227 € | −135 € | −5791 € | −3838 € |
| Aruandeaasta kasum | 0,00 € | 0,00 € | 227 € | −135 € | −5791 € | −3838 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 5625 € | 45 474 € | 44 345 € | 39 220 € |
| Varad kokku | 10 370 € | 10 370 € | 10 370 € | 18 596 € | 21 530 € | 18 221 € |
| sh käibevarad | 2462 € | 2462 € | 2462 € | 5640 € | 6589 € | 2945 € |
| sh raha | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 3178 € | 3777 € | 133 € |
| Omakapital | 3987 € | 3987 € | 3987 € | 3760 € | 3895 € | 9686 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 6383 € | 6383 € | 6383 € | 14 836 € | 17 635 € | 8535 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 2 | 3 | 4 | 4 |
| Omakapitali osakaal varadest | 38,4 % | 38,4 % | 38,4 % | 20,2 % | 18,1 % | 53,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | 0,3 % | -0,1 % | -3,9 % | -2,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.