Registrikaart · Äriregistri kanne 12098524
Riz Trade OÜ
- Registrikood12098524
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025247 081 €
- KMKR numberEE101493749
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Riz Trade OÜ
- Registrikood
- 12098524
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.04.2011
- KMKR number
- EE101493749
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Luige tn 18
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 78 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 247 081 € | +17,7 | |
| Müügitulu muutus | 132 739 € → 247 081 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726679085
- Mobiil+37256230040
- Telefon+3726679084
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 4755 | Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 247 081 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük EMTAK 2025 | 247 081 € |
| 2024 | Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük EMTAK 2025 | 132 739 € |
| 2023 | Mööbli ja valgustite jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 208 308 € |
| 2022 | Mööbli ja valgustite jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 189 525 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 216 133 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 192 638 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 359 650 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 247 081 € | 132 739 € | 208 308 € | 189 525 € | 216 133 € | 192 638 € | 359 650 € |
| Ärikasum enne makse | −5466 € | 606 € | 5080 € | −21 818 € | −13 903 € | −64 999 € | 5434 € |
| Aruandeaasta kasum | −5466 € | 606 € | 5080 € | −21 818 € | −13 903 € | −64 999 € | 5434 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 7042 € | 9390 € | 8745 € | 1457 € |
| Varad kokku | 247 004 € | 258 257 € | 257 651 € | 182 901 € | 128 830 € | 142 411 € | 208 980 € |
| sh käibevarad | 247 004 € | 258 257 € | 257 651 € | 182 901 € | 128 830 € | 142 411 € | 208 980 € |
| sh raha | 27 893 € | 193 831 € | 222 326 € | 139 478 € | 38 441 € | 9813 € | 22 501 € |
| Omakapital | 71 822 € | 77 288 € | 76 682 € | 71 602 € | 93 420 € | 107 323 € | 172 322 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 105 590 € | 111 377 € | 111 377 € | 111 299 € | 35 410 € | 35 088 € | 36 658 € |
| Pikaajalised kohustised | 69 592 € | 69 592 € | 69 592 € | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 29,1 % | 29,9 % | 29,8 % | 39,1 % | 72,5 % | 75,4 % | 82,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −2,2 % | 0,5 % | 2,4 % | −11,5 % | −6,4 % | −33,7 % | 1,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.