Registrikaart · Äriregistri kanne 12099624
Serom OÜ
- Registrikood12099624
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 2025180 812 €
- KMKR numberEE101833095
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Serom OÜ
- Registrikood
- 12099624
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.05.2011
- KMKR number
- EE101833095
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Lääne-Viru maakond, Rakvere vald, Tõrremäe küla, Põhjakeskuse tee 9
- Aadress kehtib alates
- 02.11.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Roman Jelissejev | 50 % · 1278 € | Ainuomand | 18.10.2023 |
| OÜ Mägede | 50 % · 1278 € | Ainuomand | 30.05.2024 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Roman Jelissejev | Juhatuse liige | 02.05.2011 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Roman Jelissejev | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 08.10.2020 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 180 812 € | +16,4 | |
| Müügitulu muutus | 202 568 € → 180 812 € | -3,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 93291 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 180 812 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2025 | 180 812 € |
| 2024 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2025 | 202 568 € |
| 2023 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 313 527 € |
| 2023 | Muud lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 267 863 € |
| 2022 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 773 515 € |
| 2021 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 1 024 796 € |
| 2020 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 640 373 € |
| 2019 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 154 713 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 9 |
| 2023 | 22 |
| 2022 | 23 |
| 2021 | 12 |
| 2020 | 7 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 10 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 180 812 € | 202 568 € | 581 390 € | 773 515 € | 1 024 796 € | 640 373 € | 154 713 € |
| Ärikasum | −29 360 € | −76 853 € | 19 039 € | 11 361 € | 186 721 € | 55 293 € | 17 005 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −49 247 € | −103 147 € | −7270 € | −3157 € | 185 722 € | 54 893 € | 16 864 € |
| Aruandeaasta kasum | −49 256 € | −103 147 € | −7270 € | −3157 € | 183 222 € | 54 893 € | 16 864 € |
| Tööjõukulud | 114 713 € | 113 234 € | 223 711 € | 216 823 € | 273 488 € | 113 450 € | 4841 € |
| Põhivarade kulum | 48 187 € | 50 561 € | 50 962 € | 41 382 € | 4144 € | 2148 € | 2814 € |
| Varad kokku | 621 864 € | 697 566 € | 832 630 € | 932 933 € | 831 050 € | 248 998 € | 121 973 € |
| sh käibevarad | 52 116 € | 79 595 € | 162 849 € | 134 647 € | 280 853 € | 159 892 € | 108 662 € |
| sh põhivarad | 569 748 € | 617 971 € | 669 781 € | 798 286 € | 550 197 € | 89 106 € | 13 311 € |
| sh raha | 3588 € | 24 851 € | 85 903 € | 34 337 € | 152 352 € | 63 027 € | 22 906 € |
| Omakapital | 175 908 € | 225 164 € | 328 312 € | 331 033 € | 317 400 € | 144 248 € | 89 355 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 222 608 € | 325 755 € | 333 026 € | 331 634 € | 131 622 € | 86 799 € | 69 935 € |
| Lühiajalised kohustised | 164 631 € | 171 097 € | 199 663 € | 263 152 € | 227 201 € | 45 738 € | 3655 € |
| Pikaajalised kohustised | 281 325 € | 301 305 € | 304 655 € | 338 748 € | 286 449 € | 59 012 € | 28 963 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 9 | 22 | 23 | 12 | 7 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | 18 827 € | −26 292 € | 70 001 € | 52 743 € | 190 865 € | 57 441 € | 19 819 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 02.07.2025 | 29.05.2024 | 13.09.2023 | 13.06.2022 | 04.07.2021 | 13.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 28,3 % | 32,3 % | 39,4 % | 35,5 % | 38,2 % | 57,9 % | 73,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −27,2 % | −50,9 % | −1,3 % | −0,4 % | 17,9 % | 8,6 % | 10,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.