Registrikaart · Äriregistri kanne 12102846
KH Auto OÜ
- Registrikood12102846
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 2025243 723 €
- KMKR numberEE101448383
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 6332 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- KH Auto OÜ
- Registrikood
- 12102846
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.05.2011
- KMKR number
- EE101448383
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu vald, Lähte alevik, Aiandi tn 2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 42 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 243 723 € | +17,6 | |
| Müügitulu muutus | 250 678 € → 243 723 € | -0,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 6332 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256910949
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47821 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | Põhitegevusala |
| 95311 | Mootorsõidukite remont ja hooldus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 123 490 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 123 490 € |
| 2025 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 120 233 € |
| 2024 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 129 814 € |
| 2024 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 120 864 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 104 715 € |
| 2023 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 97 378 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 95 164 € |
| 2022 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 88 363 € |
| 2021 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 86 727 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 58 533 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 36 528 € |
| 2020 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 25 811 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 64 270 € |
| 2019 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 53 853 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 248 025 € | 254 628 € | 209 776 € | 187 805 € | 151 448 € | 63 402 € | 121 611 € |
| Ärikasum enne makse | 10 775 € | 18 849 € | −2643 € | −9366 € | 12 906 € | 29 310 € | 30 504 € |
| Aruandeaasta kasum | 10 775 € | 18 849 € | −2643 € | −9366 € | 12 906 € | 29 310 € | 30 504 € |
| Tööjõukulud | 81 153 € | 67 896 € | 49 663 € | 45 301 € | 24 086 € | 16 487 € | 23 878 € |
| Varad kokku | 526 497 € | 551 653 € | 577 831 € | 580 095 € | 549 941 € | 531 086 € | 415 336 € |
| sh käibevarad | 238 200 € | 252 985 € | 268 792 € | 261 576 € | 255 912 € | 280 574 € | 287 584 € |
| sh raha | 477 € | 885 € | 762 € | 289 € | 329 € | 498 € | 876 € |
| Omakapital | 287 639 € | 276 864 € | 258 015 € | 260 658 € | 270 024 € | 257 118 € | 227 808 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 119 177 € | 145 724 € | 173 329 € | 167 104 € | 114 036 € | 106 377 € | 122 605 € |
| Pikaajalised kohustised | 119 681 € | 129 065 € | 146 487 € | 152 333 € | 165 881 € | 167 591 € | 64 923 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 5 | 4 | 4 | 3 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 54,6 % | 50,2 % | 44,7 % | 44,9 % | 49,1 % | 48,4 % | 54,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 4,3 % | 7,4 % | −1,3 % | −5,0 % | 8,5 % | 46,2 % | 25,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 6332 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.