DreamLife Solutions OÜ
- Registrikood12104450
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025111 €
Üldandmed
- Ärinimi
- DreamLife Solutions OÜ
- Registrikood
- 12104450
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.05.2011
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Läänemere tee 36-52
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
30/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 111 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 1544 € → 111 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253809119
- Veebileht iluland.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 73111 | Reklaamiagentuuride tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Reklaamiagentuuride tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 111 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2025 | 111 € |
| 2024 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2025 | 1544 € |
| 2023 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 1555 € |
| 2022 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 5754 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 19,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 111 € | 1544 € | 1555 € | 5754 € | 0,00 € | 0,00 € | 19,00 € |
| Ärikasum enne makse | −59,00 € | 1240 € | 644 € | 5405 € | −2500 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Aruandeaasta kasum | −59,00 € | 1240 € | 644 € | 5405 € | −2500 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 2132 € | 2071 € | 831 € | 743 € | 0,00 € | 2500 € | 3255 € |
| sh käibevarad | 2132 € | 2071 € | 831 € | 743 € | 0,00 € | 2500 € | 3255 € |
| sh raha | 1191 € | 1241 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 1852 € | 1911 € | 671 € | −173 € | 0,00 € | 2500 € | 2500 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 280 € | 160 € | 160 € | 916 € | 0,00 € | 0,00 € | 755 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,9 % | 92,3 % | 80,7 % | -23,3 % | — | 100,0 % | 76,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -53,2 % | 80,3 % | 41,4 % | 93,9 % | — | — | 0,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.