Registrikaart · Äriregistri kanne 12105230
CleaningAid Haldus OÜ
- Registrikood12105230
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025277 856 €
- KMKR numberEE101892573
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- CleaningAid Haldus OÜ
- Registrikood
- 12105230
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.05.2011
- KMKR number
- EE101892573
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Lastekodu tn 11
- Aadress kehtib alates
- 09.04.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Raido Kruusvee | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 26.01.2024 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Raido Kruusvee | Juhatuse liige | 11.05.2011 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Raido Kruusvee | otsene osalus | 10.01.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 69 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 277 856 € | +18,1 | |
| Müügitulu muutus | 256 054 € → 277 856 € | +2,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255609494
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 81211 | Hoonete üldpuhastus | Põhitegevusala |
| 46442 | Puhastusvahendite hulgimüük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Hoonete üldpuhastus teenis ettevõte 2025. aastal 248 967 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2025 | 248 967 € |
| 2025 | Puhastusvahendite hulgimüük EMTAK 2025 | 28 889 € |
| 2024 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2025 | 222 998 € |
| 2024 | Puhastusvahendite hulgimüük EMTAK 2025 | 33 056 € |
| 2023 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 255 557 € |
| 2023 | Puhastusvahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 14 881 € |
| 2022 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 240 683 € |
| 2022 | Puhastusvahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 16 851 € |
| 2021 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 219 220 € |
| 2021 | Puhastusvahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 30 449 € |
| 2020 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 148 858 € |
| 2020 | Puhastusvahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 33 127 € |
| 2019 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 125 121 € |
| 2019 | Puhastusvahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 39 934 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2023)
Majandusaasta aruandedKogu 270 438 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 270 438 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 6 |
| 2021 | 9 |
| 2020 | 9 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 284 763 € | 258 710 € | 270 438 € | 257 534 € | 249 669 € | 181 985 € | 165 055 € |
| Ärikasum | −16 636 € | −9443 € | 20 207 € | 7318 € | 4636 € | −7573 € | −7131 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −16 646 € | −9572 € | 20 207 € | 7318 € | 4636 € | −7573 € | −7131 € |
| Aruandeaasta kasum | −16 646 € | −9572 € | 20 207 € | 7318 € | 4636 € | −7573 € | −7131 € |
| Tööjõukulud | 30 599 € | 25 176 € | 25 469 € | 52 141 € | 89 127 € | 57 052 € | 8738 € |
| Põhivarade kulum | 5175 € | 5409 € | 2990 € | 2603 € | 2743 € | 1285 € | 459 € |
| Varad kokku | 35 414 € | 39 254 € | 51 312 € | 36 017 € | 36 192 € | 25 652 € | 22 535 € |
| sh käibevarad | 27 613 € | 25 889 € | 40 135 € | 33 209 € | 28 730 € | 19 934 € | 22 344 € |
| sh põhivarad | 7801 € | 13 365 € | 11 177 € | 2808 € | 7462 € | 5718 € | 191 € |
| sh raha | 2210 € | 7500 € | 12 015 € | 598 € | 1681 € | 1100 € | 1068 € |
| Omakapital | 1458 € | 18 104 € | 27 677 € | 7470 € | 152 € | −4484 € | 3088 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 15 354 € | 24 926 € | 4720 € | −2598 € | −7234 € | 339 € | 7469 € |
| Lühiajalised kohustised | 33 956 € | 21 150 € | 23 635 € | 28 547 € | 36 040 € | 30 136 € | 19 447 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 3 | 6 | 9 | 9 | 4 |
| Ärikasum enne kulumit | −11 461 € | −4034 € | 23 197 € | 9921 € | 7379 € | −6288 € | −6672 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 01.07.2024 | 29.06.2023 | 30.06.2022 | 05.07.2021 | 07.09.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 4,1 % | 46,1 % | 53,9 % | 20,7 % | 0,4 % | −17,5 % | 13,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −5,8 % | −3,7 % | 7,5 % | 2,8 % | 1,9 % | −4,2 % | −4,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.