Registrikaart · Äriregistri kanne 12105649
Brosta OÜ
- Registrikood12105649
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202543 520 €
- KMKR numberEE101663760
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Brosta OÜ
- Registrikood
- 12105649
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.05.2011
- KMKR number
- EE101663760
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Jõelähtme vald, Liivamäe küla, Vanasauna tee 15-3
- Aadress kehtib alates
- 02.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Audrius Rimgaila | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Audrius Rimgaila | Juhatuse liige | 12.05.2011 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Audrius Rimgaila | otsene osalus | 19.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 58 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 43 520 € | +10,7 | |
| Müügitulu muutus | 40 909 € → 43 520 € | +1,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Veebilehtbrosta.biz
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46131 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 25 840 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 25 840 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 17 680 € |
| 2024 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 25 134 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 15 775 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 15 351 € |
| 2023 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 13 763 € |
| 2022 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 17 728 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 14 670 € |
| 2021 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 24 169 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 10 622 € |
| 2020 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 10 390 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 7589 € |
| 2019 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 31 802 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 5400 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 43 520 € | 41 509 € | 29 114 € | 32 398 € | 36 865 € | 17 979 € | 38 784 € |
| Ärikasum | 22 935 € | 25 219 € | 11 866 € | 15 695 € | 15 200 € | 8326 € | 32 755 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 23 931 € | 26 624 € | 12 666 € | 16 037 € | 16 140 € | 8385 € | 34 256 € |
| Aruandeaasta kasum | 23 931 € | 26 624 € | 12 666 € | 16 037 € | 16 140 € | 8385 € | 34 256 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 1252 € | 3332 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 17 328 € | 14 445 € | 14 445 € | 14 445 € | 10 584 € | 6161 € | 4945 € |
| Varad kokku | 232 561 € | 208 184 € | 181 641 € | 196 892 € | 197 376 € | 138 373 € | 128 893 € |
| sh käibevarad | 19 508 € | 54 935 € | 18 511 € | 21 468 € | 8875 € | 8667 € | 20 592 € |
| sh põhivarad | 213 053 € | 153 249 € | 163 130 € | 175 424 € | 188 501 € | 129 706 € | 108 301 € |
| sh raha | 16 665 € | 52 020 € | 14 539 € | 16 352 € | — | — | — |
| Omakapital | 229 682 € | 205 751 € | 179 127 € | 166 461 € | 150 424 € | 134 284 € | 125 898 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 203 001 € | 176 377 € | 163 711 € | 147 674 € | 131 534 € | 123 148 € | 88 891 € |
| Lühiajalised kohustised | 2879 € | 2433 € | 2514 € | 30 431 € | 46 952 € | 4089 € | 2995 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 40 263 € | 39 664 € | 26 311 € | 30 140 € | 25 784 € | 14 487 € | 37 700 € |
| Aruanne esitatud | 13.06.2026 | 21.06.2025 | 29.06.2024 | 18.06.2023 | 11.06.2022 | 01.07.2021 | 28.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,8 % | 98,8 % | 98,6 % | 84,5 % | 76,2 % | 97,0 % | 97,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 55,0 % | 64,1 % | 43,5 % | 49,5 % | 43,8 % | 46,6 % | 88,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.