Registrikaart · Äriregistri kanne 12113672
Maapakk OÜ
- Registrikood12113672
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025108 571 €
- KMKR numberEE101453718
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Maapakk OÜ
- Registrikood
- 12113672
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.05.2011
- KMKR number
- EE101453718
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Vaniku tn 3-3
- Aadress kehtib alates
- 02.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Innar Aaviku | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Innar Aaviku | Juhatuse liige | 30.05.2011 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Innar Aaviku | otsene osalus | 22.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 62 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 108 571 € | +14,4 | |
| Müügitulu muutus | 103 134 € → 108 571 € | +1,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725019408
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 42991 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mujal liigitamata rajatiste ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 108 571 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2025 | 108 571 € |
| 2024 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2025 | 103 134 € |
| 2023 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 104 679 € |
| 2022 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 120 163 € |
| 2021 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 119 407 € |
| 2020 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 123 160 € |
| 2019 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 74 990 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 108 571 € | 103 134 € | 104 679 € | 120 163 € | 119 407 € | 123 160 € | 74 990 € |
| Ärikasum | 31 966 € | 30 702 € | 23 954 € | 35 310 € | 43 861 € | 50 698 € | 21 583 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 31 969 € | 30 703 € | 23 956 € | 35 312 € | 43 861 € | 50 698 € | 21 583 € |
| Aruandeaasta kasum | 31 969 € | 30 703 € | 23 956 € | 35 312 € | 43 861 € | 50 698 € | 21 583 € |
| Tööjõukulud | 14 143 € | 13 224 € | 11 150 € | 10 501 € | 9377 € | 9377 € | 8729 € |
| Põhivarade kulum | 1050 € | 1050 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 817 € |
| Varad kokku | 305 419 € | 276 858 € | 241 878 € | 205 577 € | 161 683 € | 113 836 € | 69 182 € |
| sh käibevarad | 291 157 € | 261 546 € | 238 428 € | 201 582 € | 157 688 € | 109 841 € | 67 947 € |
| sh põhivarad | 14 262 € | 15 312 € | 3450 € | 3995 € | 3995 € | 3995 € | 1235 € |
| sh raha | 264 633 € | 234 990 € | 227 564 € | 195 216 € | 149 340 € | 108 277 € | 66 311 € |
| Omakapital | 276 172 € | 244 203 € | 213 501 € | 190 090 € | 154 778 € | 110 917 € | 60 219 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 241 453 € | 210 750 € | 186 795 € | 152 028 € | 108 167 € | 57 469 € | 35 886 € |
| Lühiajalised kohustised | 5590 € | 998 € | 5132 € | 15 487 € | 6644 € | 2658 € | 8702 € |
| Pikaajalised kohustised | 23 657 € | 31 657 € | 23 245 € | 0,00 € | 261 € | 261 € | 261 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 33 016 € | 31 752 € | 23 954 € | 35 310 € | 43 861 € | 50 698 € | 22 400 € |
| Aruanne esitatud | 10.06.2026 | 27.06.2025 | 25.06.2024 | 28.06.2023 | 28.06.2022 | 27.06.2021 | 24.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,4 % | 88,2 % | 88,3 % | 92,5 % | 95,7 % | 97,4 % | 87,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 29,4 % | 29,8 % | 22,9 % | 29,4 % | 36,7 % | 41,2 % | 28,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.