Registrikaart · Äriregistri kanne 12114312
Vision Consulting OÜ
- Registrikood12114312
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20254000 €
- KMKR numberEE101455570
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Vision Consulting OÜ
- Registrikood
- 12114312
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 31.05.2011
- KMKR number
- EE101455570
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tuvi tn 12/2-22
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 31 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 4000 € | +1,2 | |
| Müügitulu muutus | 9000 € → 4000 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725078800
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 85529 | Muu kunsti- ja kultuuriõpe | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu kunsti- ja kultuuriõpe teenis ettevõte 2025. aastal 4000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu kunsti- ja kultuuriõpe EMTAK 2025 | 4000 € |
| 2024 | Muu kunsti- ja kultuuriõpe EMTAK 2025 | 9000 € |
| 2023 | Muu kunsti- ja kultuuriõpe EMTAK 2008 | 4275 € |
| 2022 | Muu kunsti- ja kultuuriõpe EMTAK 2008 | 38 497 € |
| 2021 | Muu kunsti- ja kultuuriõpe EMTAK 2008 | 89 172 € |
| 2020 | Muu kunsti- ja kultuuriõpe EMTAK 2008 | 53 326 € |
| 2019 | Muu kunsti- ja kultuuriõpe EMTAK 2008 | 21 029 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4000 € | 9000 € | 4275 € | 38 497 € | 89 172 € | 53 326 € | 21 029 € |
| Ärikasum enne makse | −14 805 € | 131 378 € | −38 210 € | −9136 € | 60 479 € | 32 928 € | −19 117 € |
| Aruandeaasta kasum | −14 805 € | 131 378 € | −38 210 € | −9136 € | 60 479 € | 32 928 € | −19 117 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 256 629 € | 274 024 € | 214 515 € | 178 396 € | 190 420 € | 135 717 € | 95 015 € |
| sh käibevarad | 174 384 € | 190 463 € | 129 637 € | 92 202 € | 105 628 € | 53 905 € | 13 109 € |
| sh raha | 1519 € | 2465 € | 22 808 € | 519 € | 18 614 € | — | — |
| Omakapital | 256 126 € | 270 931 € | 139 553 € | 177 763 € | 186 899 € | 126 701 € | 93 773 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 503 € | 3093 € | 74 962 € | 633 € | 3521 € | 9016 € | 1242 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,8 % | 98,9 % | 65,1 % | 99,6 % | 98,2 % | 93,4 % | 98,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -370,1 % | 1459,8 % | -893,8 % | -23,7 % | 67,8 % | 61,7 % | -90,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.