Registrikaart · Äriregistri kanne 12116759
OÜ Romets teenused
- Registrikood12116759
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20256
- Müügitulu 20251 042 520 €
- KMKR numberEE101579812
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Romets teenused
- Registrikood
- 12116759
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.06.2011
- KMKR number
- EE101579812
- Aadress
- Pärnu maakond, Põhja-Pärnumaa vald, Võidula küla, Võidula tn 3-4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 70 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 6 töötajat viimases aruandes | +6 | |
| Müügitulu | 1 042 520 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 090 558 € → 1 042 520 € | -1,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37258164776
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 02401 | Metsamajandust abistavad tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Metsamajandust abistavad tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 1 042 520 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 1 042 520 € |
| 2024 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 1 090 558 € |
| 2023 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 1 152 314 € |
| 2022 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 1 094 806 € |
| 2021 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 778 597 € |
| 2020 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 630 371 € |
| 2019 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 725 067 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 6 |
| 2024 | 6 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 042 520 € | 1 090 558 € | 1 152 314 € | 1 094 806 € | 778 597 € | 630 371 € | 725 067 € |
| Ärikasum enne makse | 56 295 € | 18 339 € | 49 329 € | 25 522 € | 42 045 € | 127 295 € | 140 997 € |
| Aruandeaasta kasum | 56 295 € | 18 339 € | 49 329 € | 25 522 € | 42 045 € | 119 795 € | 132 497 € |
| Tööjõukulud | 189 546 € | 173 633 € | 149 496 € | 135 327 € | 100 377 € | 74 351 € | 72 068 € |
| Varad kokku | 862 825 € | 868 773 € | 882 219 € | 816 557 € | 586 252 € | 583 120 € | 513 517 € |
| sh käibevarad | 166 587 € | 169 338 € | 132 359 € | 179 414 € | 127 334 € | 148 403 € | 106 846 € |
| sh raha | 41 741 € | 161 027 € | 46 405 € | 46 888 € | 75 155 € | 116 475 € | 61 888 € |
| Omakapital | 577 951 € | 521 656 € | 503 317 € | 456 436 € | 430 915 € | 350 126 € | 260 331 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 167 808 € | 147 908 € | 133 399 € | 208 977 € | 98 412 € | 135 966 € | 102 759 € |
| Pikaajalised kohustised | 117 066 € | 199 209 € | 245 503 € | 151 144 € | 56 925 € | 97 028 € | 150 427 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 6 | 6 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,0 % | 60,0 % | 57,1 % | 55,9 % | 73,5 % | 60,0 % | 50,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 5,4 % | 1,7 % | 4,3 % | 2,3 % | 5,4 % | 19,0 % | 18,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.