Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12117471

United Machinery OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12117471
  • Asutatud2011 (15 a)
  • Töötajaid 202511
  • Müügitulu 2025912 082 €
  • KMKR numberEE101462291

Usaldusväärsuse indeks

72/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2011201620212026Asutatud 07.06.2011Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 07.06.2011 2011, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
United Machinery OÜ
Registrikood
12117471
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
07.06.2011
KMKR number
EE101462291
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Suur-Sõjamäe tn 30c

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 72 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg15 aastat registris+25
Töötajate arv11 töötajat viimases aruandes+11
Müügitulu912 082 €+20
Müügitulu muutus1 057 373 € → 912 082 €-4,1
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
25531Mehaaniline metallitöötlusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €279 tuh €558 tuh €837 tuh €1,1 mln €20192020202120221 116 525 €20232024912 082 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Mehaaniline metallitöötlus teenis ettevõte 2025. aastal 912 082 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2025912 082 €
2024Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 20251 057 373 €
2023Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 20081 116 525 €
2022Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008841 206 €
2021Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008777 242 €
2020Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008761 301 €
2019Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008779 837 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
04711142011142012201320142015201620172018201920202021202220232024112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
202511
202413
202314
202214
202112
202012
201912
201811
201713
201612
201514
201413
201313
201214
201112

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu912 082 €1 057 373 €1 116 525 €841 206 €777 242 €761 301 €779 837 €
Ärikasum enne makse61 612 €27 999 €32 112 €−99 526 €9272 €45 680 €43 325 €
Aruandeaasta kasum61 612 €27 999 €32 112 €−99 526 €9272 €45 680 €43 325 €
Tööjõukulud462 804 €513 335 €555 376 €436 028 €340 407 €336 200 €362 517 €
Varad kokku1 072 559 €1 017 800 €1 077 289 €1 038 636 €1 042 900 €1 044 987 €983 217 €
sh käibevarad230 777 €151 795 €191 665 €127 396 €173 298 €167 255 €115 439 €
sh raha108 644 €64 611 €73 524 €10 817 €97 151 €52 036 €34 106 €
Omakapital988 411 €926 799 €898 800 €866 688 €966 214 €956 942 €911 262 €
sh osa- või aktsiakapital3000 €3000 €3000 €3000 €3000 €3000 €3000 €
Lühiajalised kohustised84 148 €91 001 €178 489 €171 948 €76 686 €88 045 €71 955 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)11131414121212
Omakapitali osakaal varadest92,2 %91,1 %83,4 %83,4 %92,6 %91,6 %92,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust6,8 %2,6 %2,9 %−11,8 %1,2 %6,0 %5,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang