DK LOGISTICS OÜ
- Registrikood12121708
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20256
- Müügitulu 2025512 897 €
- KMKR numberEE101461030
Üldandmed
- Ärinimi
- DK LOGISTICS OÜ
- Registrikood
- 12121708
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.06.2011
- KMKR number
- EE101461030
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Kesk-Sõjamäe tn 2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
64/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 6 töötajat viimases aruandes | +6 |
| Müügitulu | 512 897 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 663 631 € → 512 897 € | -6,8 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256460098
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 5226 | Muud veondust abistavad tegevusalad | Põhitegevusala |
| 53201 | Muud posti- ja kullerteenused |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muud veondust abistavad tegevusalad teenis ettevõte 2025. aastal 326 484 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud veondust abistavad tegevusalad EMTAK 2025 | 326 484 € |
| 2025 | Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2025 | 186 413 € |
| 2024 | Muud veondust abistavad tegevusalad EMTAK 2025 | 385 179 € |
| 2024 | Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2025 | 278 452 € |
| 2023 | Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2008 | 641 599 € |
| 2023 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 393 673 € |
| 2022 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 992 753 € |
| 2022 | Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2008 | 971 641 € |
| 2021 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 736 507 € |
| 2021 | Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2008 | 560 832 € |
| 2020 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 480 577 € |
| 2020 | Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2008 | 258 273 € |
| 2019 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 358 358 € |
| 2019 | Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2008 | 128 072 € |
| 2019 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 3600 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 6 |
| 2024 | 7 |
| 2023 | 7 |
| 2022 | 7 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 7 |
| 2017 | 8 |
| 2016 | 8 |
| 2015 | 6 |
| 2014 | 5 |
| 2013 | 6 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 512 897 € | 663 631 € | 1 035 272 € | 1 964 394 € | 1 297 339 € | 738 850 € | 490 030 € |
| Ärikasum enne makse | 10 286 € | 3676 € | 102 158 € | 256 101 € | 55 739 € | 26 694 € | 15 812 € |
| Aruandeaasta kasum | 10 286 € | 3676 € | 102 158 € | 256 101 € | 55 739 € | 26 694 € | 15 128 € |
| Tööjõukulud | 146 252 € | 190 317 € | 177 927 € | 152 098 € | 119 968 € | 85 385 € | 57 941 € |
| Varad kokku | 725 583 € | 736 033 € | 805 085 € | 744 195 € | 325 317 € | 184 443 € | 133 888 € |
| sh käibevarad | 412 170 € | 391 999 € | 485 196 € | 433 701 € | 312 740 € | 181 236 € | 133 216 € |
| sh raha | 28 748 € | 92 801 € | 227 545 € | 232 370 € | 110 562 € | 21 171 € | 26 277 € |
| Omakapital | 555 666 € | 545 380 € | 541 704 € | 439 546 € | 183 445 € | 127 706 € | 101 012 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 38 017 € | 50 415 € | 115 993 € | 150 200 € | 141 872 € | 56 737 € | 32 876 € |
| Pikaajalised kohustised | 131 900 € | 140 238 € | 147 388 € | 154 449 € | — | — | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 6 | 7 | 7 | 7 | 5 | 5 | 4 |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,6 % | 74,1 % | 67,3 % | 59,1 % | 56,4 % | 69,2 % | 75,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,0 % | 0,6 % | 9,9 % | 13,0 % | 4,3 % | 3,6 % | 3,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.