Turundusinfo

Ruhu OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12123943
  • Asutatud2011 (15 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20244674 €
  • KMKR numberEE102002359

Üldandmed

Ärinimi
Ruhu OÜ
Registrikood
12123943
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
21.06.2011
KMKR number
EE102002359
Aadress
Võru maakond, Rõuge vald, Hulaku küla, Mäe-Hinni

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks

62/ 100

KomponentAlusPunkte
Tegutsemisaeg15 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu4674 €+1,8
Müügitulu muutus2946 € → 4674 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAKTegevusalaMärkus
43911MüüritöödPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

2019: 42 568 €42 568 €2020: 31 913 €2021: 3243 €2022: 3550 €2023: 2946 €2024: 4674 €4674 €201920202021202220232024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Müüritööd teenis ettevõte 2024. aastal 4674 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Müüritööd EMTAK 20254674 €
2023Müüritööd EMTAK 20082946 €
2022Müüritööd EMTAK 20083550 €
2021Müüritööd EMTAK 20083243 €
2020Müüritööd EMTAK 200831 913 €
2019Müüritööd EMTAK 200842 568 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

2012: 02013: 02014: 02015: 02016: 02017: 02018: 112019: 12020: 12021: 12022: 02023: 02024: 02025: 0020122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20211
20201
20191
20181
20170
20160
20150
20140
20130
20120

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu4674 €2946 €3550 €3243 €31 913 €42 568 €
Ärikasum enne makse1762 €696 €−1130 €−834 €−4052 €4761 €
Aruandeaasta kasum1762 €696 €−1130 €−834 €−4052 €4761 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €1377 €9589 €15 792 €
Varad kokku8000 €6238 €5229 €6359 €7197 €6438 €
sh käibevarad2005 €1997 €886 €856 €532 €4702 €
sh raha2005 €1990 €875 €812 €532 €4448 €
Omakapital4643 €2881 €1312 €2442 €1276 €2828 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised3357 €3357 €3917 €3917 €5921 €3610 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)000011
Omakapitali osakaal varadest58,0 %46,2 %25,1 %38,4 %17,7 %43,9 %
Puhaskasumi määr müügitulust37,7 %23,6 %-31,8 %-25,7 %-12,7 %11,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang