Registrikaart · Äriregistri kanne 12126344
Tata Trans OÜ
- Registrikood12126344
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025200 302 €
- KMKR numberEE101478544
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Tata Trans OÜ
- Registrikood
- 12126344
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.06.2011
- KMKR number
- EE101478544
- Aadress
- Rapla maakond, Kehtna vald, Nadalama küla, Opi
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 76 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 200 302 € | +16,8 | |
| Müügitulu muutus | 145 366 € → 200 302 € | +11,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253435863
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
| 10711 | Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 157 958 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 157 958 € |
| 2025 | Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine EMTAK 2025 | 42 344 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 102 441 € |
| 2024 | Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine EMTAK 2025 | 42 925 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 125 923 € |
| 2023 | Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine EMTAK 2008 | 57 201 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 160 861 € |
| 2022 | Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine EMTAK 2008 | 58 930 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 138 824 € |
| 2021 | Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine EMTAK 2008 | 36 575 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 157 641 € |
| 2020 | Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine EMTAK 2008 | 40 837 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 133 386 € |
| 2019 | Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine EMTAK 2008 | 54 963 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 200 302 € | 145 366 € | 183 124 € | 219 791 € | 175 399 € | 198 478 € | 188 349 € |
| Ärikasum enne makse | 14 526 € | −10 938 € | −16 124 € | −8497 € | −13 229 € | 13 552 € | 9723 € |
| Aruandeaasta kasum | 14 526 € | −10 938 € | −16 124 € | −8497 € | −13 229 € | 13 552 € | 9723 € |
| Tööjõukulud | 45 802 € | 45 389 € | 57 919 € | 58 164 € | 54 949 € | 52 016 € | 47 691 € |
| Varad kokku | 98 322 € | 87 354 € | 103 097 € | 142 426 € | 169 028 € | 198 777 € | 209 894 € |
| sh käibevarad | 52 725 € | 28 804 € | 27 847 € | 44 176 € | 47 678 € | 54 427 € | 42 049 € |
| sh raha | 25 056 € | 18 710 € | 2530 € | 34 648 € | 30 861 € | 30 547 € | 27 854 € |
| Omakapital | 52 653 € | 38 127 € | 49 065 € | 65 189 € | 73 686 € | 86 915 € | 73 363 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € |
| Lühiajalised kohustised | 45 669 € | 49 227 € | 54 032 € | 51 819 € | 57 924 € | 57 452 € | 60 749 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 25 418 € | 37 418 € | 54 410 € | 75 782 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 |
| Omakapitali osakaal varadest | 53,6 % | 43,6 % | 47,6 % | 45,8 % | 43,6 % | 43,7 % | 35,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 7,3 % | -7,5 % | -8,8 % | -3,9 % | -7,5 % | 6,8 % | 5,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.