Registrikaart · Äriregistri kanne 12128076
OÜ Marguse
- Registrikood12128076
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025614 774 €
- KMKR numberEE101672997
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Marguse
- Registrikood
- 12128076
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.07.2011
- KMKR number
- EE101672997
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Elva vald, Lossimäe küla, Mardi
- Aadress kehtib alates
- 14.02.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Mart Könn | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Mart Könn | Juhatuse liige | 01.07.2011 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Mart Könn | otsene osalus | 28.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 77 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 614 774 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 478 759 € → 614 774 € | +8,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253408057
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 16241 | Puittaara ja puitaluste tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Puittaara ja puitaluste tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 614 774 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Puittaara ja puitaluste tootmine EMTAK 2025 | 614 774 € |
| 2024 | Puittaara ja puitaluste tootmine EMTAK 2025 | 478 759 € |
| 2023 | Puittaara ja puitaluste tootmine EMTAK 2008 | 611 334 € |
| 2022 | Puittaara ja puitaluste tootmine EMTAK 2008 | 1 248 123 € |
| 2021 | Puittaara ja puitaluste tootmine EMTAK 2008 | 1 089 610 € |
| 2021 | Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 2008 | 10 981 € |
| 2020 | Puittaara ja puitaluste tootmine EMTAK 2008 | 571 586 € |
| 2020 | Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 2008 | 7579 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 240 € |
| 2019 | Puittaara ja puitaluste tootmine EMTAK 2008 | 407 064 € |
| 2019 | Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 2008 | 6683 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 80,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 341 351 € ehk 56 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Soome | 341 351 € |
| Eesti | 273 423 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 614 774 € | 478 759 € | 611 334 € | 1 248 123 € | 1 100 591 € | 579 405 € | 413 827 € |
| Ärikasum | 43 858 € | 7031 € | 9544 € | 123 231 € | 107 788 € | 135 635 € | 53 947 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 43 870 € | 6826 € | 8193 € | 118 593 € | 105 225 € | 126 807 € | 53 506 € |
| Aruandeaasta kasum | 41 049 € | 1676 € | 1032 € | 113 418 € | 102 788 € | 126 103 € | 53 506 € |
| Tööjõukulud | 41 047 € | 46 819 € | 48 954 € | 47 953 € | 38 134 € | 23 302 € | 16 857 € |
| Põhivarade kulum | 15 945 € | 15 577 € | 40 986 € | 38 251 € | 38 258 € | 20 968 € | 3084 € |
| Varad kokku | 511 958 € | 454 249 € | 490 791 € | 546 885 € | 529 967 € | 409 397 € | 272 547 € |
| sh käibevarad | 370 390 € | 299 647 € | 321 780 € | 338 039 € | 299 084 € | 142 030 € | 137 708 € |
| sh põhivarad | 141 568 € | 154 602 € | 169 011 € | 208 846 € | 230 883 € | 267 367 € | 134 839 € |
| sh raha | 155 902 € | 67 195 € | 126 175 € | 103 379 € | 119 763 € | 42 130 € | 28 679 € |
| Omakapital | 477 982 € | 446 932 € | 467 256 € | 496 224 € | 403 805 € | 311 017 € | 187 914 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 434 433 € | 442 756 € | 463 724 € | 380 306 € | 298 517 € | 182 414 € | 131 908 € |
| Lühiajalised kohustised | 33 976 € | 7317 € | 23 535 € | 50 661 € | 126 162 € | 98 380 € | 29 985 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 54 648 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 4 | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | 59 803 € | 22 608 € | 50 530 € | 161 482 € | 146 046 € | 156 603 € | 57 031 € |
| Aruanne esitatud | 25.05.2026 | 10.04.2025 | 12.03.2024 | 23.03.2023 | 31.05.2022 | 19.06.2021 | 25.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,4 % | 98,4 % | 95,2 % | 90,7 % | 76,2 % | 76,0 % | 68,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 6,7 % | 0,4 % | 0,2 % | 9,1 % | 9,3 % | 21,8 % | 12,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.