KROSLIN OÜ
- Registrikood12131977
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202514 759 €
Üldandmed
- Ärinimi
- KROSLIN OÜ
- Registrikood
- 12131977
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.07.2011
- KMKR number
- —
- Aadress
- Saare maakond, Saaremaa vald, Räägi küla, Kaiklemi
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
51/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 14 759 € | +6,4 |
| Müügitulu muutus | 15 674 € → 14 759 € | -1,8 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725292656
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
| 68311 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 9353 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 9353 € |
| 2025 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2025 | 5406 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 10 172 € |
| 2024 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2025 | 5502 € |
| 2023 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 12 041 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 10 988 € |
| 2022 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 11 328 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 8659 € |
| 2021 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 17 024 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 5640 € |
| 2020 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 21 041 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 5520 € |
| 2019 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 26 850 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 5835 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 14 759 € | 15 675 € | 23 029 € | 19 987 € | 22 664 € | 26 561 € | 32 685 € |
| Ärikasum enne makse | −12 726 € | 67 391 € | 2171 € | −376 € | 2709 € | 13 249 € | 49 044 € |
| Aruandeaasta kasum | −12 726 € | 67 391 € | 2171 € | −12 876 € | 2709 € | 13 249 € | 49 044 € |
| Tööjõukulud | 11 520 € | 11 571 € | 9741 € | 9321 € | 8120 € | 7920 € | 7980 € |
| Varad kokku | 163 936 € | 175 637 € | 107 727 € | 105 726 € | 168 175 € | 165 594 € | 152 795 € |
| sh käibevarad | 23 019 € | 31 720 € | 53 811 € | 51 810 € | 114 259 € | 111 678 € | 98 879 € |
| sh raha | 19 578 € | 20 683 € | 37 155 € | 34 534 € | 92 237 € | 110 033 € | 95 276 € |
| Omakapital | 161 194 € | 173 920 € | 106 529 € | 104 358 € | 167 234 € | 164 525 € | 151 276 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 2742 € | 1717 € | 1198 € | 1368 € | 941 € | 1069 € | 1519 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,3 % | 99,0 % | 98,9 % | 98,7 % | 99,4 % | 99,4 % | 99,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -86,2 % | 429,9 % | 9,4 % | -64,4 % | 12,0 % | 49,9 % | 150,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.