Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12134546

Varmas Ehitus OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12134546
  • Asutatud2011 (15 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20252576 €
  • KMKR numberEE101494418

Usaldusväärsuse indeks

42/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2011201620212026Asutatud 18.07.2011Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 18.07.2011 2011, Esimene aruanne 2012, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Varmas Ehitus OÜ
Registrikood
12134546
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
18.07.2011
KMKR number
EE101494418
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Hallikivi tn 2

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 42 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg15 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu2576 €0
Müügitulu muutus2869 € → 2576 €-3,1
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €17 tuh €34 tuh €51 tuh €68 tuh €2019: 68 152 €68 152 €20192020: 56 426 €20202021: 58 063 €20212022: 53 667 €20222023: 7580 €20232024: 2869 €20242025: 2576 €2576 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 2576 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20252576 €
2024Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20252869 €
2023Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 20084680 €
2023Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20082900 €
2022Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200852 700 €
2022Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008967 €
2021Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200858 063 €
2020Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200856 426 €
2019Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200868 152 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012232012: 3320122013: 320132014: 320142015: 320152016: 320162017: 320172018: 320182019: 320192020: 320202021: 320212022: 320222023: 120232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20231
20223
20213
20203
20193
20183
20173
20163
20153
20143
20133
20123

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu2576 €2869 €7580 €53 667 €58 063 €56 426 €68 152 €
Ärikasum enne makse46,00 €444 €4,00 €−3003 €−8368 €6736 €−298 €
Aruandeaasta kasum46,00 €444 €4,00 €−3003 €−8368 €6736 €−298 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €2910 €30 478 €37 768 €33 677 €35 695 €
Varad kokku16 737 €16 655 €16 143 €12 341 €28 320 €27 252 €27 214 €
sh käibevarad16 444 €15 779 €14 684 €10 299 €25 695 €24 044 €27 214 €
sh raha6369 €5679 €4584 €4082 €16 317 €6759 €12 862 €
Omakapital7184 €7138 €6694 €6690 €9693 €18 061 €11 325 €
sh osa- või aktsiakapital2508 €2508 €2508 €2508 €2508 €2508 €2508 €
Lühiajalised kohustised9553 €9517 €9449 €5651 €18 627 €9191 €15 889 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0013333
Omakapitali osakaal varadest42,9 %42,9 %41,5 %54,2 %34,2 %66,3 %41,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust1,8 %15,5 %0,1 %-5,6 %-14,4 %11,9 %-0,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang