Registrikaart · Äriregistri kanne 12142298
MS AGENCY OÜ
- Registrikood12142298
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 20251 737 056 €
- KMKR numberEE101595210
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- MS AGENCY OÜ
- Registrikood
- 12142298
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.08.2011
- KMKR number
- EE101595210
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pagari tn 1-3
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 64 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 1 737 056 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 2 062 381 € → 1 737 056 € | -4,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255962616
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 93291 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 1 735 656 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2025 | 1 735 656 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 1400 € |
| 2024 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2025 | 2 062 381 € |
| 2023 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 1 322 453 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 3570 € |
| 2022 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 1 200 887 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 9029 € |
| 2021 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 732 805 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 36 595 € |
| 2020 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 411 470 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 46 592 € |
| 2019 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 837 448 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 5797 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 737 056 € | 2 062 381 € | 1 327 823 € | 1 209 916 € | 769 400 € | 458 062 € | 843 245 € |
| Ärikasum enne makse | 20 683 € | 32 223 € | 7090 € | 58 085 € | −34 199 € | 15 637 € | 56 990 € |
| Aruandeaasta kasum | 15 042 € | 29 839 € | 5840 € | 58 085 € | −34 199 € | 15 637 € | 54 490 € |
| Tööjõukulud | 116 572 € | 108 581 € | 92 495 € | 64 461 € | 29 802 € | 25 979 € | 24 781 € |
| Varad kokku | 230 599 € | 214 854 € | 173 581 € | 167 691 € | 137 141 € | 130 431 € | 124 427 € |
| sh käibevarad | 202 025 € | 184 983 € | 147 017 € | 137 552 € | 91 691 € | 61 529 € | 34 846 € |
| sh raha | 53 369 € | 90 068 € | 35 189 € | 103 226 € | 40 833 € | 11 281 € | 16 591 € |
| Omakapital | 138 822 € | 143 780 € | 124 058 € | 123 219 € | 65 134 € | 99 388 € | 83 751 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 91 777 € | 71 074 € | 49 523 € | 38 393 € | 53 382 € | 20 526 € | 28 105 € |
| Pikaajalised kohustised | — | 0,00 € | 0,00 € | 6079 € | 18 625 € | 10 517 € | 12 571 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 60,2 % | 66,9 % | 71,5 % | 73,5 % | 47,5 % | 76,2 % | 67,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,9 % | 1,4 % | 0,4 % | 4,8 % | −4,4 % | 3,4 % | 6,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.