Registrikaart · Äriregistri kanne 12143153
Reval Keskus OÜ
- Registrikood12143153
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202537 426 €
- Sellel aadressil on registreeritud 710 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Reval Keskus OÜ
- Registrikood
- 12143153
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.08.2011
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Viru väljak 2
- Aadress kehtib alates
- 24.05.2019
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Jaroslavas Lukoševicius | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Jaroslavas Lukoševicius | Juhatuse liige | 23.04.2014 |
| InCorpora OÜ | Kontaktisik | 22.05.2025 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Jaroslavas Lukoševicius | otsene osalus | 06.11.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 70 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 37 426 € | +10,1 | |
| Müügitulu muutus | 8144 € → 37 426 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+37061030552
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 64211 | Valdusfirmade tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Valdusfirmade tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 37 426 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2025 | 37 426 € |
| 2024 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2025 | 8144 € |
| 2023 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2008 | 34 819 € |
| 2022 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2008 | 53 737 € |
| 2021 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2008 | 36 585 € |
| 2020 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2008 | 16 075 € |
| 2019 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2008 | 39 890 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 37 426 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Malta | 21 648 € |
| Saksamaa | 12 478 € |
| Leedu | 3300 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 37 426 € | 8144 € | 34 819 € | 53 737 € | 36 585 € | 16 075 € | 39 890 € |
| Ärikasum | 57 411 € | 23 448 € | 38 987 € | −193 491 € | −18 539 € | −40 887 € | 309 109 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 120 581 € | 49 548 € | 39 023 € | −160 026 € | 25 097 € | 13 785 € | 416 736 € |
| Aruandeaasta kasum | 120 581 € | 49 548 € | 39 023 € | −160 026 € | 25 097 € | 13 785 € | 416 736 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 2 440 085 € | 2 306 553 € | 2 244 105 € | 2 194 288 € | 2 062 056 € | 2 036 860 € | 2 343 147 € |
| sh käibevarad | 289 570 € | 169 647 € | 249 583 € | 240 732 € | 197 148 € | 113 109 € | 322 234 € |
| sh põhivarad | 2 150 515 € | 2 136 906 € | 1 994 522 € | 1 953 556 € | 1 864 908 € | 1 923 751 € | 2 020 913 € |
| sh raha | 282 292 € | 169 647 € | 238 160 € | 240 732 € | 197 148 € | 113 109 € | 125 974 € |
| Omakapital | 856 605 € | 736 024 € | 686 476 € | 647 453 € | 807 479 € | 782 382 € | 1 088 669 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 733 524 € | 683 976 € | 644 953 € | 804 979 € | 779 882 € | 766 097 € | 669 433 € |
| Lühiajalised kohustised | — | — | 0,00 € | 292 358 € | 100 € | — | — |
| Pikaajalised kohustised | 1 583 480 € | 1 570 529 € | 1 557 629 € | 1 254 477 € | 1 254 477 € | 1 254 478 € | 1 254 478 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 13.02.2026 | 27.05.2025 | 27.02.2024 | 02.02.2023 | 22.03.2022 | 25.01.2021 | 29.07.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 35,1 % | 31,9 % | 30,6 % | 29,5 % | 39,2 % | 38,4 % | 46,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 322,2 % | 608,4 % | 112,1 % | −297,8 % | 68,6 % | 85,8 % | 1044,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.