Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12153602

Halinga Agro OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12153602
  • Asutatud2011 (15 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202511 100 €
  • KMKR numberEE101598110

Usaldusväärsuse indeks

35/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2011201620212026Asutatud 29.08.2011Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 29.08.2011 2011, Esimene aruanne 2012, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Halinga Agro OÜ
Registrikood
12153602
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
29.08.2011
KMKR number
EE101598110
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Pärnu maakond, Põhja-Pärnumaa vald, Kodesmaa küla, Pae
Aadress kehtib alates
06.11.2024

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Robert Peetson100 % · 2500 €Ainuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Robert PeetsonJuhatuse liige29.08.2011

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Robert Peetsonotsene osalus04.08.2021

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 35 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg15 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu11 100 €+5,3
Müügitulu muutus213 091 € → 11 100 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
01611Taimekasvatuse abitegevusedPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €178 tuh €356 tuh €534 tuh €712 tuh €2019202020212022712 136 €2023202411 100 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Taimekasvatuse abitegevused teenis ettevõte 2025. aastal 11 100 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 202511 100 €
2024Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2025169 472 €
2024Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 202543 619 €
2023Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008635 612 €
2023Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 200876 524 €
2022Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008417 592 €
2022Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 200866 626 €
2021Loomakasvatuse abitegevused EMTAK 2008184 328 €
2021Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 200810 319 €
2020Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008222 476 €
2020Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 20081322 €
2019Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008262 467 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2025)

Majandusaasta aruanded

Kogu 11 100 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.

RiikMüügitulu
Eesti11 100 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
023562012201320142015201620172018201920206202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20241
20231
20226
20216
20201
20190
20180
20170
20160
20151
20141
20131
20122

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu11 100 €226 473 €712 136 €484 218 €194 647 €223 798 €262 467 €
Ärikasum−3405 €−17 757 €154 202 €86 054 €65 127 €34 481 €49 942 €
Kasum enne tulumaksustamist−3405 €−65 144 €74 631 €57 257 €35 999 €7336 €34 187 €
Aruandeaasta kasum−3405 €−65 144 €74 631 €57 257 €35 999 €7336 €34 187 €
Tööjõukulud0,00 €14 980 €16 131 €129 201 €22 146 €2092 €0,00 €
Põhivarade kulum11 562 €96 254 €213 599 €190 461 €181 400 €156 523 €114 144 €
Varad kokku244 713 €253 668 €1 558 503 €927 679 €925 629 €786 807 €736 572 €
sh käibevarad163 376 €177 800 €291 810 €410 209 €265 482 €137 260 €74 702 €
sh põhivarad81 337 €75 868 €1 266 693 €517 470 €660 147 €649 547 €661 870 €
sh raha9833 €25 513 €5613 €17 140 €21 118 €15 284 €14 945 €
Omakapital240 534 €243 939 €311 583 €236 952 €179 695 €143 696 €136 360 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum243 939 €309 083 €234 452 €177 195 €141 196 €133 860 €99 673 €
Lühiajalised kohustised1679 €7229 €355 030 €383 761 €199 423 €198 061 €98 540 €
Pikaajalised kohustised2500 €2500 €891 890 €306 966 €546 511 €445 050 €501 672 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0116610
Ärikasum enne kulumit8157 €78 497 €367 801 €276 515 €246 527 €191 004 €164 086 €
Aruanne esitatud29.06.202618.06.202502.07.202423.05.202330.06.202204.08.202122.07.2020
Omakapitali osakaal varadest98,3 %96,2 %20,0 %25,5 %19,4 %18,3 %18,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust−30,7 %−28,8 %10,5 %11,8 %18,5 %3,3 %13,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang