Registrikaart · Äriregistri kanne 12154062
ITD Co. OÜ
- Registrikood12154062
- Asutatud2011 (15 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025118 575 €
- KMKR numberEE101492106
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- ITD Co. OÜ
- Registrikood
- 12154062
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.08.2011
- KMKR number
- EE101492106
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pirita tee 28a-60
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 75 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 15 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 118 575 € | +14,7 | |
| Müügitulu muutus | 62 125 € → 118 575 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+358407733333
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46481 | Kellade ja ehete hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kellade ja ehete hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 118 575 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kellade ja ehete hulgimüük EMTAK 2025 | 118 575 € |
| 2024 | Kellade ja ehete hulgimüük EMTAK 2025 | 62 125 € |
| 2023 | 4648 EMTAK 2008 | 85 948 € |
| 2022 | 4648 EMTAK 2008 | 218 375 € |
| 2021 | 4648 EMTAK 2008 | 116 540 € |
| 2020 | 4648 EMTAK 2008 | 71 270 € |
| 2019 | 4648 EMTAK 2008 | 50 038 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 118 575 € | 62 125 € | 85 948 € | 218 375 € | 116 540 € | 71 270 € | 50 038 € |
| Ärikasum enne makse | 24 949 € | 1243 € | 12 260 € | 9961 € | 69 396 € | −209 € | −3394 € |
| Aruandeaasta kasum | 24 949 € | 1243 € | 12 260 € | 9961 € | 69 396 € | −209 € | −3394 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 399 € |
| Varad kokku | 477 528 € | 457 817 € | 466 113 € | 411 181 € | 337 398 € | 287 840 € | 269 229 € |
| sh käibevarad | 477 528 € | 457 817 € | 466 113 € | 411 181 € | 337 398 € | 287 840 € | 269 229 € |
| sh raha | 3805 € | 744 € | 1536 € | 25 886 € | 13 039 € | 13 387 € | 2243 € |
| Omakapital | 388 311 € | 363 362 € | 362 119 € | 349 859 € | 337 398 € | 268 002 € | 268 211 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 89 217 € | 94 455 € | 103 994 € | 61 322 € | 0,00 € | 19 838 € | 1018 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 81,3 % | 79,4 % | 77,7 % | 85,1 % | 100,0 % | 93,1 % | 99,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 21,0 % | 2,0 % | 14,3 % | 4,6 % | 59,5 % | -0,3 % | -6,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.