Sound Services OÜ
- Registrikood12159622
- Asutatud2011 (14 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20254545 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Sound Services OÜ
- Registrikood
- 12159622
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.09.2011
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Maakri tn 44-24
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
47/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 4545 € | +1,7 |
| Müügitulu muutus | 4667 € → 4545 € | -0,8 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725274506
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 90391 | Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused teenis ettevõte 2025. aastal 4545 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused EMTAK 2025 | 4545 € |
| 2024 | Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused EMTAK 2025 | 4667 € |
| 2023 | Lavakunsti abitegevused EMTAK 2008 | 15 504 € |
| 2021 | Lavakunsti abitegevused EMTAK 2008 | 10 238 € |
| 2020 | Lavakunsti abitegevused EMTAK 2008 | 44 435 € |
| 2019 | Lavakunsti abitegevused EMTAK 2008 | 36 355 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4545 € | 4667 € | 15 504 € | 0,00 € | 10 238 € | 44 435 € | 36 355 € |
| Ärikasum enne makse | −231 € | −428 € | 270 € | −4758 € | 328 € | 8040 € | 15 217 € |
| Aruandeaasta kasum | −231 € | −651 € | 182 € | −4863 € | 328 € | 5939 € | 12 931 € |
| Tööjõukulud | 1524 € | 0,00 € | 7633 € | 0,00 € | 3874 € | 13 385 € | 6692 € |
| Varad kokku | 15 201 € | 15 570 € | 17 147 € | 17 192 € | 22 958 € | 22 464 € | 30 303 € |
| sh käibevarad | 14 440 € | 14 537 € | 15 462 € | 14 856 € | 19 346 € | 17 550 € | 27 618 € |
| sh raha | 122 € | 191 € | 2148 € | 74,00 € | 4295 € | 2042 € | 2257 € |
| Omakapital | 14 028 € | 14 259 € | 15 937 € | 16 293 € | 21 800 € | 21 473 € | 27 184 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 1173 € | 1311 € | 1210 € | 899 € | 1158 € | 991 € | 3119 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,3 % | 91,6 % | 92,9 % | 94,8 % | 95,0 % | 95,6 % | 89,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -5,1 % | -13,9 % | 1,2 % | — | 3,2 % | 13,4 % | 35,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.