Rukkihunt OÜ
- Registrikood12159763
- Asutatud2011 (14 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202554 173 €
- KMKR numberEE101573863
Üldandmed
- Ärinimi
- Rukkihunt OÜ
- Registrikood
- 12159763
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.09.2011
- KMKR number
- EE101573863
- Aadress
- Harju maakond, Harku vald, Tabasalu alevik, Kalda tn 34
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
43/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 54 173 € | +11,6 |
| Müügitulu muutus | 104 801 € → 54 173 € | -14,5 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725106795
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 7739 | Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | Põhitegevusala |
| 25531 | Mehaaniline metallitöötlus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent teenis ettevõte 2025. aastal 31 923 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 31 923 € |
| 2025 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2025 | 22 250 € |
| 2024 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2025 | 73 052 € |
| 2024 | Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 30 349 € |
| 2024 | Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine EMTAK 2025 | 1400 € |
| 2023 | Metallitöötlus ja metallpindade katmine EMTAK 2008 | 59 575 € |
| 2023 | Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 26 093 € |
| 2023 | Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine EMTAK 2008 | 7360 € |
| 2022 | Metallitöötlus ja metallpindade katmine EMTAK 2008 | 97 738 € |
| 2022 | Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine EMTAK 2008 | 36 100 € |
| 2022 | Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 23 972 € |
| 2021 | Metallitöötlus ja metallpindade katmine EMTAK 2008 | 145 330 € |
| 2021 | Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine EMTAK 2008 | 29 900 € |
| 2021 | Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 17 060 € |
| 2020 | Metallitöötlus ja metallpindade katmine EMTAK 2008 | 170 250 € |
| 2020 | Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine EMTAK 2008 | 18 750 € |
| 2020 | Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 14 370 € |
| 2019 | Metallitöötlus ja metallpindade katmine EMTAK 2008 | 130 306 € |
| 2019 | Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine EMTAK 2008 | 36 328 € |
| 2019 | Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 17 279 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 54 673 € | 104 906 € | 93 032 € | 157 936 € | 192 307 € | 203 387 € | 183 913 € |
| Ärikasum enne makse | −14 698 € | 1088 € | −770 € | 14 545 € | 4530 € | 19 482 € | 14 281 € |
| Aruandeaasta kasum | −14 698 € | 1088 € | −770 € | 14 545 € | 4530 € | 19 482 € | 14 281 € |
| Tööjõukulud | 5719 € | 13 047 € | 6701 € | 27 866 € | 39 390 € | 29 172 € | 16 784 € |
| Varad kokku | 279 733 € | 300 941 € | 322 045 € | 295 284 € | 222 048 € | 167 191 € | 135 381 € |
| sh käibevarad | 4953 € | 5175 € | 8954 € | 26 382 € | 10 306 € | 19 577 € | 7603 € |
| sh raha | 2046 € | 1,00 € | 2086 € | 5296 € | 6364 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Omakapital | 97 895 € | 112 592 € | 111 504 € | 112 274 € | 97 729 € | 93 199 € | 73 717 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 79 944 € | 72 355 € | 80 449 € | 42 332 € | 44 052 € | 65 792 € | 61 664 € |
| Pikaajalised kohustised | 101 894 € | 115 994 € | 130 092 € | 140 678 € | 80 267 € | 8200 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 3 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 35,0 % | 37,4 % | 34,6 % | 38,0 % | 44,0 % | 55,7 % | 54,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -26,9 % | 1,0 % | -0,8 % | 9,2 % | 2,4 % | 9,6 % | 7,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.