Registrikaart · Äriregistri kanne 12160654
AZE EESTI OÜ
- Registrikood12160654
- Asutatud2011 (14 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202571 490 €
- KMKR numberEE101517065
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- AZE EESTI OÜ
- Registrikood
- 12160654
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.09.2011
- KMKR number
- EE101517065
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Pallasti tn 21
- Aadress kehtib alates
- 02.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Ilkin Zeynalov | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Shamo Jamalov | Juhatuse liige | 04.07.2012 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Ilkin Zeynalov | otsene osalus | 24.05.2023 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 47 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 71 490 € | +12,7 | |
| Müügitulu muutus | 111 800 € → 71 490 € | -10,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253418042
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 71 490 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 71 490 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 111 800 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 75 100 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 36 000 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 25 000 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 9000 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 36 000 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 71 490 € | 111 800 € | 75 100 € | 36 000 € | 25 000 € | 9000 € | 36 000 € |
| Ärikasum | 71 867 € | 96 712 € | 64 588 € | 31 087 € | 21 662 € | 463 € | 30 502 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 71 869 € | 96 715 € | 64 588 € | 31 089 € | 21 662 € | 463 € | 30 498 € |
| Aruandeaasta kasum | 71 869 € | 96 715 € | 64 588 € | 31 089 € | 21 662 € | 463 € | 30 497 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | — |
| Põhivarade kulum | 7482 € | 7482 € | 7482 € | 2140 € | 2140 € | 2140 € | 2140 € |
| Varad kokku | 518 281 € | 611 838 € | 590 426 € | 564 662 € | 226 441 € | 204 174 € | 238 466 € |
| sh käibevarad | 16 032 € | 13 307 € | 48 414 € | 15 168 € | 30 908 € | 6501 € | 14 558 € |
| sh põhivarad | 502 249 € | 598 531 € | 542 012 € | 549 494 € | 195 533 € | 197 673 € | 223 908 € |
| sh raha | 1102 € | 847 € | 4691 € | 2331 € | 19 893 € | 835 € | 6585 € |
| Omakapital | 481 097 € | 409 228 € | 312 513 € | 247 925 € | 216 836 € | 195 174 € | 194 711 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 406 472 € | 309 757 € | 245 169 € | 214 080 € | 192 418 € | 191 955 € | 161 458 € |
| Lühiajalised kohustised | 1239 € | 12 665 € | 1968 € | 792 € | 660 € | 55,00 € | 710 € |
| Pikaajalised kohustised | 35 945 € | 189 945 € | 275 945 € | 315 945 € | 8945 € | 8945 € | 43 045 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 79 349 € | 104 194 € | 72 070 € | 33 227 € | 23 802 € | 2603 € | 32 642 € |
| Aruanne esitatud | 08.04.2026 | 21.02.2025 | 28.02.2024 | 23.03.2023 | 24.05.2022 | 01.04.2021 | 03.07.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,8 % | 66,9 % | 52,9 % | 43,9 % | 95,8 % | 95,6 % | 81,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 100,5 % | 86,5 % | 86,0 % | 86,4 % | 86,6 % | 5,1 % | 84,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.