Registrikaart · Äriregistri kanne 12161760
Kivilaid OÜ
- Registrikood12161760
- Asutatud2011 (14 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 202585 054 €
- KMKR numberEE101479352
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Kivilaid OÜ
- Registrikood
- 12161760
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.09.2011
- KMKR number
- EE101479352
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Laagri alevik, Kuuse tn 35-9
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 59 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 85 054 € | +13,4 | |
| Müügitulu muutus | 89 213 € → 85 054 € | -1,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37258085902
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 42111 | Maanteede ja kiirteede ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Maanteede ja kiirteede ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 85 054 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2025 | 85 054 € |
| 2024 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2025 | 89 213 € |
| 2023 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 83 580 € |
| 2022 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 57 411 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 6536 € |
| 2022 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2008 | 2358 € |
| 2021 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 80 645 € |
| 2021 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2008 | 2782 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 2233 € |
| 2020 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 54 056 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 10 797 € |
| 2019 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 75 514 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 8133 € |
| 2019 | Muu puhastustegevus EMTAK 2008 | 2531 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 85 054 € | 89 213 € | 84 863 € | 66 305 € | 86 020 € | 64 853 € | 87 797 € |
| Ärikasum enne makse | 7766 € | 1316 € | −231 € | −3797 € | 46,00 € | −5715 € | −6560 € |
| Aruandeaasta kasum | 7766 € | 1316 € | −231 € | −3797 € | 46,00 € | −5715 € | −6561 € |
| Tööjõukulud | 23 853 € | 24 231 € | 32 062 € | 13 776 € | 34 406 € | 30 185 € | 33 265 € |
| Varad kokku | 28 880 € | 19 051 € | 23 618 € | 28 064 € | 36 757 € | 45 288 € | 37 670 € |
| sh käibevarad | 19 434 € | 5751 € | 3246 € | 447 € | 649 € | 4562 € | 10 756 € |
| sh raha | 13 735 € | 3437 € | 3065 € | 60,00 € | 431 € | 4562 € | 9564 € |
| Omakapital | 23 360 € | 15 594 € | 14 278 € | 14 509 € | 18 306 € | 18 260 € | 23 975 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 5520 € | 3457 € | 7184 € | 7899 € | 7279 € | 9960 € | 7896 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 2156 € | 5656 € | 11 172 € | 17 068 € | 5799 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 80,9 % | 81,9 % | 60,5 % | 51,7 % | 49,8 % | 40,3 % | 63,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 9,1 % | 1,5 % | -0,3 % | -5,7 % | 0,1 % | -8,8 % | -7,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.