Registrikaart · Äriregistri kanne 12166792
Art Doors OÜ
- Registrikood12166792
- Asutatud2011 (14 a)
- Töötajaid 20256
- Müügitulu 2025104 249 €
- KMKR numberEE101481366
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 7629 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Art Doors OÜ
- Registrikood
- 12166792
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.09.2011
- KMKR number
- EE101481366
- Aadress
- Tartu maakond, Peipsiääre vald, Särgla küla, Saluste/1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 37 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 6 töötajat viimases aruandes | +6 | |
| Müügitulu | 104 249 € | +14,2 | |
| Müügitulu muutus | 116 211 € → 104 249 € | -3,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 7629 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725235155
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47121 | Muu spetsialiseerimata jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu spetsialiseerimata jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 104 249 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 104 249 € |
| 2024 | Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 116 211 € |
| 2023 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 166 954 € |
| 2022 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 574 741 € |
| 2021 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 226 566 € |
| 2020 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 173 253 € |
| 2019 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 260 702 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 6 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 104 249 € | 116 211 € | 166 954 € | 574 741 € | 226 566 € | 173 253 € | 260 702 € |
| Ärikasum enne makse | −52 690 € | −44 915 € | 1708 € | 52 179 € | 24 814 € | 2603 € | 24 522 € |
| Aruandeaasta kasum | −52 690 € | −44 915 € | 1708 € | 52 179 € | 24 814 € | 2603 € | 24 522 € |
| Tööjõukulud | 67 344 € | 49 799 € | 33 530 € | 29 753 € | 28 841 € | 21 346 € | 17 279 € |
| Varad kokku | 267 132 € | 311 443 € | 336 290 € | 350 748 € | 235 930 € | 210 772 € | 185 600 € |
| sh käibevarad | 250 581 € | 298 296 € | 318 631 € | 311 043 € | 200 621 € | 190 900 € | 175 877 € |
| sh raha | 3226 € | 100 728 € | 122 440 € | 97 906 € | 10 104 € | 120 637 € | 101 280 € |
| Omakapital | 70 770 € | 122 489 € | 167 404 € | 165 696 € | 113 517 € | 88 703 € | 86 100 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 113 395 € | 102 312 € | 106 561 € | 122 727 € | 53 913 € | 47 569 € | 25 000 € |
| Pikaajalised kohustised | 82 967 € | 86 642 € | 62 325 € | 62 325 € | 68 500 € | 74 500 € | 74 500 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 6 | 5 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 26,5 % | 39,3 % | 49,8 % | 47,2 % | 48,1 % | 42,1 % | 46,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −50,5 % | −38,6 % | 1,0 % | 9,1 % | 11,0 % | 1,5 % | 9,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 7629 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.