Registrikaart · Äriregistri kanne 12169810
Coor Service Management OÜ
- Registrikood12169810
- Asutatud2011 (14 a)
- Töötajaid 202512
- Müügitulu 20251 808 175 €
- KMKR numberEE101490975
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Coor Service Management OÜ
- Registrikood
- 12169810
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.09.2011
- KMKR number
- EE101490975
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Jüri alevik, Aruküla tee 59
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 79 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 12 töötajat viimases aruandes | +12 | |
| Müügitulu | 1 808 175 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 684 828 € → 1 808 175 € | +2,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+358102343454
- Veebilehtcoor.com
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 81101 | Hoonehalduse kombineeritud teenus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Hoonehalduse kombineeritud teenus teenis ettevõte 2025. aastal 1 808 175 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2025 | 1 808 175 € |
| 2024 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2025 | 1 684 828 € |
| 2023 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2008 | 1 676 097 € |
| 2022 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2008 | 1 522 801 € |
| 2021 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2008 | 1 672 953 € |
| 2020 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2008 | 1 834 578 € |
| 2019 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2008 | 1 795 920 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 12 |
| 2024 | 17 |
| 2023 | 16 |
| 2022 | 14 |
| 2021 | 15 |
| 2020 | 13 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 15 |
| 2017 | 15 |
| 2016 | 11 |
| 2015 | 11 |
| 2014 | 10 |
| 2013 | 11 |
| 2012 | 9 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 808 175 € | 1 684 828 € | 1 676 097 € | 1 522 801 € | 1 672 953 € | 1 834 578 € | 1 795 920 € |
| Ärikasum enne makse | 274 433 € | 160 546 € | 184 849 € | 218 397 € | 219 542 € | 137 608 € | 13 817 € |
| Aruandeaasta kasum | 274 433 € | 160 546 € | 184 849 € | 218 347 € | 219 542 € | 137 608 € | 13 817 € |
| Tööjõukulud | 451 116 € | 508 543 € | 445 517 € | 338 497 € | 348 964 € | 294 201 € | 152 187 € |
| Varad kokku | 2 302 525 € | 1 980 121 € | 1 780 441 € | 1 640 796 € | 1 473 357 € | 1 243 379 € | 1 227 135 € |
| sh käibevarad | 2 297 149 € | 1 974 074 € | 1 772 126 € | 1 640 796 € | 1 473 357 € | 1 243 258 € | 1 226 672 € |
| sh raha | — | 0,00 € | 911 735 € | 904 178 € | 681 952 € | 310 520 € | 486 839 € |
| Omakapital | 2 053 644 € | 1 779 211 € | 1 618 665 € | 1 433 816 € | 1 215 469 € | 995 927 € | 858 319 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 248 881 € | 200 910 € | 161 776 € | 206 980 € | 257 888 € | 247 452 € | 368 816 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 12 | 17 | 16 | 14 | 15 | 13 | 5 |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,2 % | 89,9 % | 90,9 % | 87,4 % | 82,5 % | 80,1 % | 69,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 15,2 % | 9,5 % | 11,0 % | 14,3 % | 13,1 % | 7,5 % | 0,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.