Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12171184

Porcelan Grupp OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12171184
  • Asutatud2011 (14 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202546 985 €
  • KMKR numberEE101484350

Usaldusväärsuse indeks

42/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2011201620212026Asutatud 04.10.2011Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 04.10.2011 2011, Esimene aruanne 2012, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Porcelan Grupp OÜ
Registrikood
12171184
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
04.10.2011
KMKR number
EE101484350
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Suurevälja tn 23
Aadress kehtib alates
12.06.2019

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Marina Tarassova100 % · 2500 €Ainuomand03.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Marina TarassovaJuhatuse liige04.10.2011

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Marina Tarassovaotsene osalus27.12.2022

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 42 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg14 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu46 985 €+11
Müügitulu muutus197 745 € → 46 985 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
46901Spetsialiseerimata hulgikaubandusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €139 tuh €278 tuh €417 tuh €557 tuh €556 660 €20192020202120222023202446 985 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Spetsialiseerimata hulgikaubandus teenis ettevõte 2025. aastal 46 985 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 202546 985 €
2024Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025197 745 €
2023Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008172 472 €
2022Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008228 537 €
2021Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008386 077 €
2020Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008482 597 €
2019Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008556 660 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001111201220132014201520162017201820192020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20181
20170
20161
20151
20141
20131
20121

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu46 985 €197 745 €172 472 €228 537 €386 077 €482 597 €556 660 €
Ärikasum13 082 €45 343 €−6831 €6488 €63 941 €−11 645 €23 717 €
Kasum enne tulumaksustamist1415 €29 968 €−6831 €6290 €63 866 €−11 708 €23 583 €
Aruandeaasta kasum1415 €29 968 €−6831 €6290 €63 866 €−11 708 €23 583 €
Tööjõukulud6618 €3181 €617 €17 519 €3441 €9639 €7404 €
Põhivarade kulum0,00 €0,00 €0,00 €937 €3068 €1137 €2075 €
Varad kokku332 354 €370 905 €327 819 €116 584 €108 889 €78 552 €82 770 €
sh käibevarad90 788 €129 339 €86 253 €92 728 €84 096 €74 849 €77 930 €
sh põhivarad241 566 €241 566 €241 566 €23 856 €24 793 €3703 €4840 €
sh raha90 788 €129 102 €85 461 €82 778 €82 006 €13 201 €67 150 €
Omakapital127 205 €125 790 €95 822 €102 653 €96 363 €32 497 €44 205 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum123 290 €93 322 €100 153 €93 863 €29 997 €41 705 €18 122 €
Lühiajalised kohustised47 621 €70 871 €43 204 €13 931 €12 526 €46 055 €38 565 €
Pikaajalised kohustised157 528 €174 244 €188 793 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111111
Ärikasum enne kulumit13 082 €45 343 €−6831 €7425 €67 009 €−10 508 €25 792 €
Aruanne esitatud03.07.202610.07.202503.07.202405.07.202318.08.202214.10.202127.01.2021
Omakapitali osakaal varadest38,3 %33,9 %29,2 %88,1 %88,5 %41,4 %53,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust3,0 %15,2 %−4,0 %2,8 %16,5 %−2,4 %4,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang