LM Invest OÜ
- Registrikood12173326
- Asutatud2011 (14 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202515 510 €
- KMKR numberEE101561176
Üldandmed
- Ärinimi
- LM Invest OÜ
- Registrikood
- 12173326
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.10.2011
- KMKR number
- EE101561176
- Aadress
- Harju maakond, Saku vald, Saku alevik, Aasa tn 14
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
52/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 15 510 € | +6,6 |
| Müügitulu muutus | 15 360 € → 15 510 € | +0,3 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725012212
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
| 77111 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 14 550 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 14 550 € |
| 2025 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 960 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 14 400 € |
| 2024 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 960 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 37 698 € |
| 2023 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 960 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 15 008 € |
| 2022 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 960 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 15 673 € |
| 2021 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 960 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 16 094 € |
| 2020 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 900 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 16 300 € |
| 2019 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 900 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 510 € | 15 360 € | 38 658 € | 15 968 € | 16 633 € | 16 994 € | 17 200 € |
| Ärikasum enne makse | −8413 € | −47 183 € | 12 664 € | −6975 € | 41 481 € | −7561 € | −468 € |
| Aruandeaasta kasum | −8413 € | −47 183 € | 12 664 € | −6975 € | 41 481 € | −7561 € | −468 € |
| Tööjõukulud | — | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 723 € |
| Varad kokku | 311 168 € | 321 041 € | 367 543 € | 354 292 € | 362 964 € | 323 282 € | 332 345 € |
| sh käibevarad | 174 034 € | 165 766 € | 74 364 € | 58 743 € | 68 890 € | 25 221 € | 31 065 € |
| sh raha | 162 944 € | 150 984 € | 70 528 € | 55 759 € | 67 450 € | 22 017 € | 29 625 € |
| Omakapital | 230 827 € | 239 240 € | 286 423 € | 273 759 € | 280 734 € | 239 253 € | 246 814 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 80 341 € | 81 801 € | 81 120 € | 80 533 € | 82 230 € | 84 029 € | 85 531 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 74,2 % | 74,5 % | 77,9 % | 77,3 % | 77,3 % | 74,0 % | 74,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -54,2 % | -307,2 % | 32,8 % | -43,7 % | 249,4 % | -44,5 % | -2,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.