Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12175207

AdaHold OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12175207
  • Asutatud2011 (14 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20257000 €

Usaldusväärsuse indeks

48/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2011201620212026Asutatud 11.10.2011Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 11.10.2011 2011, Esimene aruanne 2012, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
AdaHold OÜ
Registrikood
12175207
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
11.10.2011
KMKR number
Aadress
Järva maakond, Paide linn, Mäo küla, Keskuse/1

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 48 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg14 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu7000 €+3,4
Müügitulu muutus7000 € → 7000 €0
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
64211Valdusfirmade tegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €1750 €3500 €5250 €7000 €2020: 1650 €20202021: 1650 €20212022: 5200 €20222023: 7000 €7000 €20232024: 7000 €20242025: 7000 €7000 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Valdusfirmade tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 7000 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Valdusfirmade tegevus EMTAK 20257000 €
2024Valdusfirmade tegevus EMTAK 20257000 €
2023Valdusfirmade tegevus EMTAK 20087000 €
2022Valdusfirmade tegevus EMTAK 20085200 €
2021Valdusfirmade tegevus EMTAK 20081650 €
2020Valdusfirmade tegevus EMTAK 20081650 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
02550751002012: 10010020122013: 020132014: 020142015: 020152016: 020162017: 020172018: 020182019: 020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130
2012100

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu7000 €7000 €7000 €5200 €1650 €1650 €
Ärikasum enne makse−76 257 €−76 567 €−74 676 €−76 316 €−76 421 €−94 320 €−86 596 €
Aruandeaasta kasum−76 257 €−76 567 €−74 676 €−76 316 €−76 421 €−94 320 €−86 596 €
Tööjõukulud0,00 €
Varad kokku5 763 800 €5 763 579 €5 764 469 €5 762 645 €5 761 141 €5 761 062 €5 761 017 €
sh käibevarad9452 €9231 €10 121 €8297 €6793 €6714 €6669 €
sh raha9452 €9231 €10 121 €8285 €5131 €5064 €6669 €
Omakapital723 320 €799 577 €876 144 €950 820 €1 027 136 €1 103 557 €1 197 877 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised1 215 480 €1 139 002 €613 325 €986 825 €459 005 €832 505 €306 005 €
Pikaajalised kohustised3 825 000 €3 825 000 €4 275 000 €3 825 000 €4 275 000 €3 825 000 €4 257 135 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)000
Omakapitali osakaal varadest12,5 %13,9 %15,2 %16,5 %17,8 %19,2 %20,8 %
Puhaskasumi määr müügitulust-1089,4 %-1093,8 %-1066,8 %-1467,6 %-4631,6 %-5716,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest. Osa väärtusi on loetud skaneeritud PDF-aruandest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang