Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12175555

Maamaitse OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12175555
  • Asutatud2011 (14 a)
  • Töötajaid 20253
  • Müügitulu 202552 537 €
  • KMKR numberEE101512701

Usaldusväärsuse indeks

60/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2011201620212026Asutatud 12.10.2011Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 12.10.2011 2011, Esimene aruanne 2012, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Maamaitse OÜ
Registrikood
12175555
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
12.10.2011
KMKR number
EE101512701
Aadress
Jõgeva maakond, Mustvee vald, Avinurme alevik, Võidu tn 6

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 60 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg14 aastat registris+25
Töötajate arv3 töötajat viimases aruandes+3
Müügitulu52 537 €+11,5
Müügitulu muutus52 405 € → 52 537 €+0,1
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €13 tuh €26 tuh €39 tuh €53 tuh €2019: 50 992 €20192020: 36 564 €20202021: 36 045 €20212022: 44 335 €20222023: 48 652 €20232024: 52 405 €20242025: 52 537 €52 537 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Restoranide ja kohvikute tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 38 762 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 202538 762 €
2025Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 20257392 €
2025Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20256383 €
2024Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 202537 400 €
2024Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20257639 €
2024Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 20257366 €
2023Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200834 902 €
2023Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20087736 €
2023Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 20085341 €
2023Muu kunsti- ja kultuuriõpe EMTAK 2008673 €
2022Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200834 472 €
2022Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20087981 €
2022Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 20081882 €
2021Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200827 616 €
2021Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20085953 €
2021Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 20082038 €
2021Muu kunsti- ja kultuuriõpe EMTAK 2008438 €
2020Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200828 230 €
2020Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20086530 €
2020Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 20081804 €
2019Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200832 128 €
2019Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20086934 €
2019Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine EMTAK 20086847 €
2019Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 20083341 €
2019Peakatete valmistamine, k.a karusnahast EMTAK 2008995 €
2019Muu kunsti- ja kultuuriõpe EMTAK 2008747 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012232012: 120122013: 220132014: 220142015: 220152016: 3320162017: 220172018: 220182019: 320192020: 320202021: 320212022: 220222023: 320232024: 320242025: 332025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20253
20243
20233
20222
20213
20203
20193
20182
20172
20163
20152
20142
20132
20121

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu52 537 €52 405 €48 652 €44 335 €36 045 €36 564 €50 992 €
Ärikasum enne makse−5912 €−2088 €1942 €2205 €−617 €−6787 €221 €
Aruandeaasta kasum−5912 €−2088 €1942 €2205 €−617 €−6787 €221 €
Tööjõukulud33 985 €32 743 €22 548 €17 830 €23 711 €24 494 €22 525 €
Varad kokku19 408 €25 583 €27 059 €23 471 €26 324 €24 807 €32 148 €
sh käibevarad8528 €14 711 €14 685 €10 431 €11 573 €8975 €16 833 €
sh raha7950 €13 623 €13 276 €9737 €9960 €7721 €14 740 €
Omakapital15 199 €21 111 €23 199 €21 257 €19 052 €19 669 €26 456 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised4209 €4472 €3860 €2214 €5772 €3638 €4192 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €1500 €1500 €1500 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)3332333
Omakapitali osakaal varadest78,3 %82,5 %85,7 %90,6 %72,4 %79,3 %82,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust-11,3 %-4,0 %4,0 %5,0 %-1,7 %-18,6 %0,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang