Registrikaart · Äriregistri kanne 12177672
EL Estetic OÜ
- Registrikood12177672
- Asutatud2011 (14 a)
- Töötajaid 202510
- Müügitulu 2025363 602 €
- KMKR numberEE101519610
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 7173 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- EL Estetic OÜ
- Registrikood
- 12177672
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.10.2011
- KMKR number
- EE101519610
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Siduri tn 7-318
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 43 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 10 töötajat viimases aruandes | +10 | |
| Müügitulu | 363 602 € | +19,2 | |
| Müügitulu muutus | 464 211 € → 363 602 € | -6,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 7173 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256971684
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43211 | Elektripaigaldustööd | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elektripaigaldustööd teenis ettevõte 2025. aastal 363 602 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2025 | 363 602 € |
| 2024 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2025 | 464 211 € |
| 2023 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2008 | 641 825 € |
| 2022 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2008 | 412 198 € |
| 2021 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2008 | 38 803 € |
| 2020 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 0,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 10 |
| 2024 | 10 |
| 2023 | 15 |
| 2022 | 9 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 14 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 363 602 € | 464 211 € | 641 825 € | 412 198 € | 38 803 € | — | — |
| Ärikasum enne makse | 27 842 € | −20 479 € | 34 035 € | 13 417 € | 4159 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 27 842 € | −20 642 € | 31 767 € | 13 417 € | 4159 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Tööjõukulud | 125 187 € | 258 195 € | 303 762 € | 91 093 € | 7234 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 116 149 € | 107 317 € | 116 468 € | 73 243 € | 29 637 € | 56 565 € | 56 565 € |
| sh käibevarad | 116 149 € | 107 317 € | 116 468 € | 73 243 € | 29 637 € | 43 160 € | 43 160 € |
| sh raha | 41 192 € | 42 208 € | 40 796 € | 16 095 € | 9657 € | — | — |
| Omakapital | 67 554 € | 39 712 € | 61 354 € | 38 587 € | 25 170 € | 21 011 € | 21 011 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 48 595 € | 67 605 € | 55 114 € | 34 656 € | 4467 € | 35 554 € | 35 554 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 10 | 10 | 15 | 9 | 1 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 58,2 % | 37,0 % | 52,7 % | 52,7 % | 84,9 % | 37,1 % | 37,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 7,7 % | −4,4 % | 4,9 % | 3,3 % | 10,7 % | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 7173 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.