Registrikaart · Äriregistri kanne 12177896
MSL Consulting OÜ
- Registrikood12177896
- Asutatud2011 (14 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202557 486 €
- KMKR numberEE101775412
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- MSL Consulting OÜ
- Registrikood
- 12177896
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.10.2011
- KMKR number
- EE101775412
- Osa- või aktsiakapital
- 4000 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Elva vald, Võsivere küla, Väike-Aidako
- Aadress kehtib alates
- 06.06.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Mihkel Moosel | 100 % · 4000 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Mihkel Moosel | Juhatuse liige | 18.10.2011 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Mihkel Moosel | otsene osalus | 03.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 47 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 57 486 € | +11,8 | |
| Müügitulu muutus | 86 397 € → 57 486 € | -10 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37258013575
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
| 82991 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 55 404 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 55 404 € |
| 2025 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 2082 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 61 303 € |
| 2024 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 25 094 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 44 863 € |
| 2023 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 7671 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 34 260 € |
| 2022 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 18 832 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 6734 € |
| 2021 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 4956 € |
| 2020 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 21 070 € |
| 2019 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 44 832 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 57 486 € | 93 797 € | 52 534 € | 53 092 € | 11 690 € | 21 070 € | 44 832 € |
| Ärikasum | −53 291 € | 7936 € | 9169 € | 1446 € | −7026 € | 22 612 € | 44 601 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −24 254 € | 51 554 € | 74 797 € | −68 752 € | 80 135 € | 35 934 € | 69 932 € |
| Aruandeaasta kasum | −49 615 € | 50 258 € | 69 774 € | −68 782 € | 80 135 € | 35 934 € | 69 932 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 34 600 € | 41 377 € | 27 809 € | 23 310 € | 6499 € | 740 € | 3544 € |
| Varad kokku | 1 902 752 € | 2 048 236 € | 2 066 347 € | 1 714 278 € | 742 185 € | 219 639 € | 168 841 € |
| sh käibevarad | 689 272 € | 710 997 € | 706 955 € | 738 848 € | 435 384 € | 79 790 € | 85 737 € |
| sh põhivarad | 1 213 480 € | 1 337 239 € | 1 359 392 € | 975 430 € | 306 801 € | 139 849 € | 83 104 € |
| sh raha | 61 340 € | 25 103 € | 21 531 € | 84 079 € | 12 302 € | 2676 € | — |
| Omakapital | 1 611 971 € | 1 755 903 € | 1 756 111 € | 1 711 657 € | 285 300 € | 204 165 € | 168 231 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 4000 € | 4000 € | 4000 € | 4000 € | 4000 € | 3000 € | 3000 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 657 186 € | 1 701 245 € | 1 681 937 € | 1 776 039 € | 200 865 € | 164 931 € | 94 998 € |
| Lühiajalised kohustised | 17 024 € | 10 692 € | 20 010 € | 2621 € | 352 652 € | 15 474 € | 610 € |
| Pikaajalised kohustised | 273 757 € | 281 641 € | 290 226 € | 0,00 € | 104 233 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | −18 691 € | 49 313 € | 36 978 € | 24 756 € | −527 € | 23 352 € | 48 145 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 22.06.2025 | 01.07.2024 | 25.05.2023 | 28.09.2022 | 28.06.2021 | 29.03.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,7 % | 85,7 % | 85,0 % | 99,8 % | 38,4 % | 93,0 % | 99,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −86,3 % | 53,6 % | 132,8 % | −129,6 % | 685,5 % | 170,5 % | 156,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.