Registrikaart · Äriregistri kanne 12178453
C GRUPP OÜ
- Registrikood12178453
- Asutatud2011 (14 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025182 233 €
- KMKR numberEE101522089
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- C GRUPP OÜ
- Registrikood
- 12178453
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.10.2011
- KMKR number
- EE101522089
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Võru maakond, Setomaa vald, Lütä küla, Männi
- Aadress kehtib alates
- 14.06.2019
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| ELVER LAANEMETS | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| ÜLAR SARAPUU | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Ülar Sarapuu | Juhatuse liige | 19.10.2011 |
| Elver Laanemets | Juhatuse liige | 19.10.2011 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Ülar Sarapuu | otsene osalus | 07.09.2018 |
| Elver Laanemets | otsene osalus | 07.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 60 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 182 233 € | +16,5 | |
| Müügitulu muutus | 204 067 € → 182 233 € | -3,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 81301 | Maastiku hooldus ja korrashoid | Põhitegevusala |
| 46111 | Põllumajandustoorme, elusloomade, tekstiilitoorme ja pooltoodete hulgimüügi vahendusteenus | |
| 52311 | Kaubaveoga seotud vahendusteenus | |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Maastiku hooldus ja korrashoid teenis ettevõte 2025. aastal 118 954 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025 | 118 954 € |
| 2025 | Põllumajandustoorme, elusloomade, tekstiilitoorme ja pooltoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 31 985 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 21 074 € |
| 2025 | Kaubaveoga seotud vahendusteenus EMTAK 2025 | 10 220 € |
| 2024 | Juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse EMTAK 2025 | 81 600 € |
| 2024 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025 | 46 350 € |
| 2024 | Põllumajandustoorme, elusloomade, tekstiilitoorme ja pooltoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 35 500 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 23 167 € |
| 2024 | Kaubaveoga seotud vahendusteenus EMTAK 2025 | 17 450 € |
| 2023 | Põllumajandustoorme, elusloomade, tekstiilitoorme ja pooltoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 180 905 € |
| 2023 | Turvatöö, v.a avalik korrakaitse EMTAK 2008 | 81 600 € |
| 2023 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 71 683 € |
| 2023 | Maismaaveondust teenindavad tegevusalad EMTAK 2008 | 12 625 € |
| 2022 | Põllumajandustoorme, elusloomade, tekstiilitoorme ja pooltoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 285 605 € |
| 2022 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 170 641 € |
| 2022 | Turvatöö, v.a avalik korrakaitse EMTAK 2008 | 81 600 € |
| 2022 | Maismaaveondust teenindavad tegevusalad EMTAK 2008 | 20 619 € |
| 2021 | Turvatöö, v.a avalik korrakaitse EMTAK 2008 | 81 600 € |
| 2021 | Põllumajandustoorme, elusloomade, tekstiilitoorme ja pooltoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 80 442 € |
| 2021 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 43 155 € |
| 2021 | Maismaaveondust teenindavad tegevusalad EMTAK 2008 | 20 800 € |
| 2020 | Põllumajandustoorme, elusloomade, tekstiilitoorme ja pooltoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 154 170 € |
| 2020 | Turvatöö, v.a avalik korrakaitse EMTAK 2008 | 81 600 € |
| 2020 | Maismaaveondust teenindavad tegevusalad EMTAK 2008 | 44 880 € |
| 2020 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 23 290 € |
| 2019 | Põllumajandustoorme, elusloomade, tekstiilitoorme ja pooltoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 127 030 € |
| 2019 | Turvatöö, v.a avalik korrakaitse EMTAK 2008 | 111 012 € |
| 2019 | Maismaaveondust teenindavad tegevusalad EMTAK 2008 | 41 663 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 182 233 € | 204 067 € | 346 813 € | 558 465 € | 225 997 € | 303 940 € | 279 705 € |
| Ärikasum | 69 367 € | 106 967 € | 112 451 € | 160 509 € | 95 252 € | 87 862 € | 95 857 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 70 121 € | 108 912 € | 113 590 € | 160 534 € | 96 124 € | 88 950 € | 97 004 € |
| Aruandeaasta kasum | 70 121 € | 67 242 € | 70 100 € | 146 353 € | 96 124 € | 38 909 € | 97 004 € |
| Tööjõukulud | 51 110 € | 60 684 € | 41 727 € | 33 703 € | 195 063 € | 27 288 € | 38 998 € |
| Põhivarade kulum | 7192 € | 6668 € | 8164 € | 8831 € | 9396 € | 7182 € | 4536 € |
| Varad kokku | 362 721 € | 345 387 € | 429 778 € | 562 518 € | 496 878 € | 395 298 € | 558 716 € |
| sh käibevarad | 286 958 € | 264 759 € | 306 406 € | 434 082 € | 376 111 € | 303 454 € | 465 080 € |
| sh põhivarad | 75 763 € | 80 628 € | 123 372 € | 128 436 € | 120 767 € | 91 844 € | 93 636 € |
| sh raha | 276 642 € | 253 777 € | 298 148 € | 391 666 € | 304 131 € | 285 846 € | 451 425 € |
| Omakapital | 356 569 € | 286 448 € | 419 206 € | 555 643 € | 489 290 € | 393 166 € | 551 921 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 283 948 € | 216 706 € | 346 606 € | 406 790 € | 390 666 € | 351 757 € | 454 917 € |
| Pikaajalised kohustised | 6152 € | 58 939 € | 10 572 € | 6875 € | 7588 € | 2132 € | 6795 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | 76 559 € | 113 635 € | 120 615 € | 169 340 € | 104 648 € | 95 044 € | 100 393 € |
| Aruanne esitatud | 25.06.2026 | 30.06.2025 | 28.06.2024 | 21.06.2023 | 29.06.2022 | 25.06.2021 | 30.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,3 % | 82,9 % | 97,5 % | 98,8 % | 98,5 % | 99,5 % | 98,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 38,5 % | 33,0 % | 20,2 % | 26,2 % | 42,5 % | 12,8 % | 34,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.