Registrikaart · Äriregistri kanne 12179754
Heatex Eesti OÜ
- Registrikood12179754
- Asutatud2011 (14 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025304 676 €
- KMKR numberEE101489737
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Heatex Eesti OÜ
- Registrikood
- 12179754
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.10.2011
- KMKR number
- EE101489737
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Lääne-Harju vald, Paldiski linn, Vana-Tallinna mnt 41
- Aadress kehtib alates
- 22.05.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Silver Gukov | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Silver Gukov | Juhatuse liige | 20.10.2011 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Silver Gukov | otsene osalus | 19.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 304 676 € | +18,5 | |
| Müügitulu muutus | 296 961 € → 304 676 € | +0,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46901 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus | Põhitegevusala |
| 49411 | Kaubavedu maanteel |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Spetsialiseerimata hulgikaubandus teenis ettevõte 2025. aastal 304 508 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 304 508 € |
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 168 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 296 287 € |
| 2024 | Muu majutus EMTAK 2025 | 674 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 458 221 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 318 273 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 265 889 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 174 464 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 179 416 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 6353 € ehk 2 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 298 421 € |
| Soome | 4366 € |
| Läti | 1987 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 304 774 € | 296 961 € | 458 221 € | 318 273 € | 265 889 € | 174 464 € | 179 416 € |
| Ärikasum | 33 770 € | 28 625 € | −11 621 € | 55 621 € | 13 998 € | 6126 € | 10 421 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 32 495 € | 28 566 € | −11 618 € | 55 624 € | 13 999 € | 6126 € | 10 423 € |
| Aruandeaasta kasum | 28 546 € | 28 566 € | −11 618 € | 55 624 € | 13 999 € | 6126 € | 10 423 € |
| Tööjõukulud | 22 165 € | 25 678 € | 10 691 € | 10 597 € | 9660 € | 13 363 € | 16 905 € |
| Põhivarade kulum | 14 319 € | 17 893 € | 9086 € | 4108 € | 5731 € | 3325 € | 2959 € |
| Varad kokku | 148 991 € | 268 133 € | 165 421 € | 119 415 € | 68 687 € | 41 853 € | 42 923 € |
| sh käibevarad | 49 377 € | 66 084 € | 108 288 € | 111 519 € | 56 684 € | 34 851 € | 36 030 € |
| sh põhivarad | 99 614 € | 202 049 € | 57 133 € | 7896 € | 12 003 € | 7002 € | 6893 € |
| sh raha | 9237 € | 34 319 € | 52 062 € | 561 € | 20 702 € | 6940 € | 5783 € |
| Omakapital | 130 289 € | 115 743 € | 87 183 € | 98 807 € | 43 183 € | 29 186 € | 23 060 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 99 243 € | 84 677 € | 96 301 € | 40 683 € | 26 684 € | 20 560 € | 10 137 € |
| Lühiajalised kohustised | 18 702 € | 124 082 € | 78 238 € | 20 608 € | 25 504 € | 12 667 € | 19 863 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 28 308 € | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | 48 089 € | 46 518 € | −2535 € | 59 729 € | 19 729 € | 9451 € | 13 380 € |
| Aruanne esitatud | 09.06.2026 | 30.06.2025 | 15.07.2024 | 01.09.2023 | 28.07.2022 | 02.08.2021 | 04.07.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 87,4 % | 43,2 % | 52,7 % | 82,7 % | 62,9 % | 69,7 % | 53,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 9,4 % | 9,6 % | −2,5 % | 17,5 % | 5,3 % | 3,5 % | 5,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.