Registrikaart · Äriregistri kanne 12180786
New Garage Time OÜ
- Registrikood12180786
- Asutatud2011 (14 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025206 192 €
- KMKR numberEE101490658
- Sellel aadressil on registreeritud 134 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- New Garage Time OÜ
- Registrikood
- 12180786
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.10.2011
- KMKR number
- EE101490658
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Kastani tn 42
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 71 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 206 192 € | +16,9 | |
| Müügitulu muutus | 171 306 € → 206 192 € | +6,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725081715
- Veebilehtnewtime.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 206 192 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 206 192 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 168 746 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 2360 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 200 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 158 241 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 3599 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 442 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 242 710 € |
| 2021 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 212 241 € |
| 2020 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 176 271 € |
| 2019 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 164 503 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 6 |
| 2018 | 9 |
| 2017 | 7 |
| 2016 | 7 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 5 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 206 192 € | 171 306 € | 162 282 € | 242 710 € | 212 241 € | 176 271 € | 164 503 € |
| Ärikasum enne makse | −4435 € | −10 702 € | −33 966 € | 238 814 € | −7555 € | 26 745 € | −15 963 € |
| Aruandeaasta kasum | −22 984 € | −11 720 € | −36 466 € | 238 814 € | −7555 € | 26 745 € | −15 963 € |
| Tööjõukulud | 128 039 € | 110 186 € | 93 133 € | 75 547 € | 92 433 € | 82 386 € | 142 714 € |
| Varad kokku | 122 974 € | 213 833 € | 236 673 € | 281 478 € | 48 812 € | 56 633 € | 37 419 € |
| sh käibevarad | 121 874 € | 212 733 € | 232 117 € | 276 478 € | 20 591 € | 28 412 € | 9198 € |
| sh raha | 51 080 € | 180 512 € | 207 560 € | 259 929 € | 2704 € | 6105 € | 5677 € |
| Omakapital | 115 768 € | 199 752 € | 211 472 € | 267 938 € | 26 124 € | 33 679 € | 9935 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € |
| Lühiajalised kohustised | 7206 € | 14 081 € | 25 201 € | 13 540 € | 22 688 € | 22 954 € | 27 484 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 6 |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,1 % | 93,4 % | 89,4 % | 95,2 % | 53,5 % | 59,5 % | 26,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -11,1 % | -6,8 % | -22,5 % | 98,4 % | -3,6 % | 15,2 % | -9,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.