Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12187647

Makro Ehitus OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12187647
  • Asutatud2011 (14 a)
  • Töötajaid 20254
  • Müügitulu 2025611 171 €
  • KMKR numberEE101547608
  • Sellel aadressil on registreeritud 28 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

74/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2011201620212026Asutatud 04.11.2011Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 04.11.2011 2011, Esimene aruanne 2012, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Makro Ehitus OÜ
Registrikood
12187647
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
04.11.2011
KMKR number
EE101547608
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Laki põik 4
Aadress kehtib alates
30.01.2025

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Karmo Allvee50 % · 1250 €Ainuomand01.09.2023
Kristo Allvee50 % · 1250 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Kristo AllveeJuhatuse liige04.11.2011

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Karmo Allveeotsene osalus31.08.2018
Kristo Allveeotsene osalus31.08.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 74 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg14 aastat registris+25
Töötajate arv4 töötajat viimases aruandes+4
Müügitulu611 171 €+20
Müügitulu muutus521 427 € → 611 171 €+5,2
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
43351Muu ehitiste viimistlus ja lõpetaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €153 tuh €306 tuh €458 tuh €611 tuh €201920202021202220232024611 171 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine teenis ettevõte 2025. aastal 611 171 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2025611 171 €
2024Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2025521 427 €
2023Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008293 973 €
2022Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008277 863 €
2021Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008293 178 €
2020Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008228 671 €
2019Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008162 011 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Tegevusload ja majandustegevusteated

Majandustegevuse register
TegevusalaLiikStaatusKehtiv alates
EhitamineMajandustegevusteadeKehtiv04.07.2023

Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.

Müügitulu riikide kaupa (2025)

Majandusaasta aruanded

Kogu 611 171 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.

RiikMüügitulu
Eesti611 171 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
013452012201320142015201652017201820192020202120222023202442025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20254
20244
20233
20223
20213
20203
20194
20184
20175
20163
20151
20143
20133
20121

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu611 171 €521 427 €293 973 €277 863 €293 178 €228 671 €162 011 €
Ärikasum14 310 €59 093 €−15 306 €−45 407 €94 464 €4453 €40 085 €
Kasum enne tulumaksustamist14 320 €58 855 €−15 655 €−45 663 €94 175 €4102 €39 795 €
Aruandeaasta kasum14 320 €53 101 €−19 655 €−45 663 €90 444 €4102 €39 795 €
Tööjõukulud132 036 €94 056 €54 182 €54 768 €51 416 €41 977 €55 681 €
Põhivarade kulum2585 €638 €453 €664 €1161 €1895 €1930 €
Varad kokku134 039 €107 408 €57 179 €98 288 €158 952 €68 813 €74 404 €
sh käibevarad118 511 €93 202 €55 179 €95 835 €158 295 €66 995 €70 691 €
sh põhivarad15 528 €14 206 €2000 €2453 €657 €1818 €3713 €
sh raha103 614 €75 103 €40 951 €62 888 €151 261 €58 819 €50 851 €
Omakapital87 787 €73 467 €47 124 €85 279 €130 942 €55 498 €51 396 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum73 467 €20 366 €66 779 €128 442 €37 998 €48 896 €9101 €
Lühiajalised kohustised46 252 €33 941 €10 055 €13 009 €28 010 €13 315 €23 008 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)4433334
Ärikasum enne kulumit16 895 €59 731 €−14 853 €−44 743 €95 625 €6348 €42 015 €
Aruanne esitatud10.06.202615.05.202519.06.202421.06.202310.03.202223.03.202108.04.2020
Omakapitali osakaal varadest65,5 %68,4 %82,4 %86,8 %82,4 %80,7 %69,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust2,3 %10,2 %−6,7 %−16,4 %30,8 %1,8 %24,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang