Inside Vision OÜ
- Registrikood12191270
- Asutatud2011 (14 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202510 082 €
- KMKR numberEE101534161
Üldandmed
- Ärinimi
- Inside Vision OÜ
- Registrikood
- 12191270
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.11.2011
- KMKR number
- EE101534161
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, E. Vilde tee 121b-11
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
65/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 10 082 € | +4,9 |
| Müügitulu muutus | 1720 € → 10 082 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725525912
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 9699 | Muu mujal liigitamata teenindus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu mujal liigitamata teenindus teenis ettevõte 2025. aastal 10 082 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2025 | 10 082 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2025 | 1720 € |
| 2023 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 14 702 € |
| 2022 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 37 330 € |
| 2021 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 52 671 € |
| 2020 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 45 068 € |
| 2019 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 42 906 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 10 082 € | 1720 € | 14 702 € | 37 330 € | 52 671 € | 45 068 € | 42 906 € |
| Ärikasum enne makse | 2064 € | −890 € | −12 744 € | −7326 € | 4421 € | 7386 € | 7432 € |
| Aruandeaasta kasum | 2064 € | −890 € | −12 744 € | −7326 € | 1800 € | 7386 € | 6182 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 10 899 € | 12 666 € | 15 001 € | 13 035 € | 8520 € |
| Varad kokku | 491 € | 221 € | 3286 € | 5076 € | 15 228 € | 21 832 € | 13 926 € |
| sh käibevarad | 491 € | 221 € | 3286 € | 5076 € | 15 228 € | 21 240 € | 13 926 € |
| sh raha | 354 € | 0,00 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | −7024 € | −9088 € | −8198 € | 4546 € | 11 872 € | 21 072 € | 13 686 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 7515 € | 9309 € | 11 484 € | 530 € | 3356 € | 760 € | 240 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | -1430,5 % | -4112,2 % | -249,5 % | 89,6 % | 78,0 % | 96,5 % | 98,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 20,5 % | -51,7 % | -86,7 % | -19,6 % | 3,4 % | 16,4 % | 14,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.