Registrikaart · Äriregistri kanne 12193429
Cenex OÜ
- Registrikood12193429
- Asutatud2011 (14 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 2025458 555 €
- KMKR numberEE101517353
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Cenex OÜ
- Registrikood
- 12193429
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.11.2011
- KMKR number
- EE101517353
- Aadress
- Harju maakond, Saku vald, Metsanurme küla, Männiokka
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 85 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 458 555 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 194 071 € → 458 555 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 458 555 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 458 555 € |
| 2024 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 194 071 € |
| 2023 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 142 500 € |
| 2023 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 129 901 € |
| 2022 | Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 353 027 € |
| 2021 | Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 176 121 € |
| 2020 | Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 132 500 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 100 324 € |
| 2019 | Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 68 748 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 458 555 € | 194 071 € | 272 401 € | 353 027 € | 176 121 € | 232 824 € | 68 748 € |
| Ärikasum enne makse | 24 266 € | 192 293 € | 1385 € | 22 423 € | −38 739 € | 115 477 € | 11 425 € |
| Aruandeaasta kasum | 24 266 € | 192 293 € | 1385 € | 22 423 € | −38 739 € | 115 477 € | 11 425 € |
| Tööjõukulud | 42 360 € | 26 332 € | 22 300 € | 20 955 € | 9026 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 477 452 € | 395 540 € | 209 163 € | 234 495 € | 177 497 € | 216 426 € | 100 274 € |
| sh käibevarad | 149 163 € | 264 208 € | 67 918 € | 84 650 € | 21 052 € | 24 604 € | 6724 € |
| sh raha | 97 944 € | 144 381 € | 27 565 € | 25 743 € | 16 752 € | 17 835 € | 5105 € |
| Omakapital | 412 872 € | 388 606 € | 196 313 € | 194 928 € | 172 504 € | 211 243 € | 95 766 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 25 180 € | 2934 € | 4850 € | 35 567 € | 4993 € | 5183 € | 4508 € |
| Pikaajalised kohustised | 39 400 € | 4000 € | 8000 € | 4000 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,5 % | 98,2 % | 93,9 % | 83,1 % | 97,2 % | 97,6 % | 95,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 5,3 % | 99,1 % | 0,5 % | 6,4 % | -22,0 % | 49,6 % | 16,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.