Hype-Lab OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 79 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood12200263
- Asutatud2011 (14 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 20251 942 032 €
- KMKR numberEE101519940
Üldandmed
- Ärinimi
- Hype-Lab OÜ
- Registrikood
- 12200263
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.12.2011
- KMKR number
- EE101519940
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Mustamäe tee 16
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
64/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 |
| Müügitulu | 1 942 032 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 2 422 209 € → 1 942 032 € | -5,9 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 82301 | Konverentside ja messide korraldamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Konverentside ja messide korraldamine teenis ettevõte 2025. aastal 1 942 032 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Konverentside ja messide korraldamine EMTAK 2025 | 1 942 032 € |
| 2024 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2025 | 2 422 209 € |
| 2023 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 1 808 705 € |
| 2022 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 1 970 776 € |
| 2022 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 27 500 € |
| 2021 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 1 414 855 € |
| 2021 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 1583 € |
| 2020 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 809 884 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 183 € |
| 2019 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 1 766 650 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 5000 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 6 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 942 032 € | 2 422 209 € | 1 808 705 € | 1 998 276 € | 1 416 438 € | 810 067 € | 1 771 650 € |
| Ärikasum enne makse | −19 988 € | 31 304 € | 5767 € | 74 576 € | 130 879 € | −44 279 € | 16 644 € |
| Aruandeaasta kasum | −26 757 € | 31 304 € | −240 € | 65 566 € | 130 868 € | −53 779 € | 1531 € |
| Tööjõukulud | 178 424 € | 204 609 € | 103 543 € | 95 687 € | 51 530 € | 47 490 € | 71 448 € |
| Varad kokku | 226 492 € | 417 287 € | 308 082 € | 264 910 € | 308 470 € | 310 794 € | 482 739 € |
| sh käibevarad | 226 492 € | 416 670 € | 306 553 € | 262 469 € | 206 753 € | 226 409 € | 383 807 € |
| sh raha | 107 155 € | 37 879 € | 96 223 € | 82 596 € | 152 676 € | 63 439 € | 146 151 € |
| Omakapital | 152 299 € | 203 056 € | 171 752 € | 195 993 € | 256 425 € | 125 558 € | 217 337 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 74 193 € | 214 231 € | 136 330 € | 68 917 € | 52 045 € | 160 273 € | 220 371 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 0,00 € | 24 963 € | 45 031 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 6 | 4 | 3 | 3 | 3 | 4 |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,2 % | 48,7 % | 55,7 % | 74,0 % | 83,1 % | 40,4 % | 45,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -1,4 % | 1,3 % | -0,0 % | 3,3 % | 9,2 % | -6,6 % | 0,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.