Registrikaart · Äriregistri kanne 12208779
Osaühing New Flight
- Registrikood12208779
- Asutatud2011 (14 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025117 170 €
- KMKR numberEE101529529
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing New Flight
- Registrikood
- 12208779
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.12.2011
- KMKR number
- EE101529529
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Narva linn, Kangelaste prospekt 18-72
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 117 170 € | +14,7 | |
| Müügitulu muutus | 111 336 € → 117 170 € | +1,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253539494
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 95311 | Mootorsõidukite remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 117 170 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 117 170 € |
| 2024 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 111 336 € |
| 2023 | Autopesu jms teenindus EMTAK 2008 | 136 127 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2008 | 92 254 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2008 | 86 403 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2008 | 76 069 € |
| 2019 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2008 | 83 488 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 117 170 € | 111 336 € | 136 127 € | 92 254 € | 86 403 € | 76 069 € | 83 488 € |
| Ärikasum enne makse | 11 951 € | 1468 € | −51 906 € | −6166 € | 3203 € | 11 846 € | 34 561 € |
| Aruandeaasta kasum | 11 951 € | 1468 € | −51 906 € | −6166 € | 3203 € | 11 846 € | 34 561 € |
| Tööjõukulud | 22 470 € | 49 915 € | 42 914 € | 29 491 € | 25 037 € | 10 342 € | 9634 € |
| Varad kokku | 228 309 € | 237 085 € | 250 708 € | 326 535 € | 332 319 € | 328 920 € | 325 744 € |
| sh käibevarad | 50 302 € | 52 158 € | 66 411 € | 137 385 € | 137 773 € | 135 147 € | 126 897 € |
| sh raha | 21 828 € | 31 004 € | 46 499 € | 125 416 € | 125 804 € | 123 178 € | 103 170 € |
| Omakapital | 7457 € | 5505 € | 4038 € | 45 944 € | 52 110 € | 48 907 € | 37 061 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 9699 € | 231 580 € | 246 670 € | 280 591 € | 280 209 € | 280 013 € | 288 683 € |
| Pikaajalised kohustised | 211 153 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 3,3 % | 2,3 % | 1,6 % | 14,1 % | 15,7 % | 14,9 % | 11,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 10,2 % | 1,3 % | −38,1 % | −6,7 % | 3,7 % | 15,6 % | 41,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.