Registrikaart · Äriregistri kanne 12209538
EstVein OÜ
- Registrikood12209538
- Asutatud2011 (14 a)
- Töötajaid 20243
- Müügitulu 202479 172 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- EstVein OÜ
- Registrikood
- 12209538
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.12.2011
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Harku vald, Harku alevik, Instituudi tee 2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 49 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 79 172 € | +13,1 | |
| Müügitulu muutus | 133 493 € → 79 172 € | -12,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725057767
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47251 | Jookide jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Jookide jaemüük teenis ettevõte 2024. aastal 79 172 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Jookide jaemüük EMTAK 2025 | 79 172 € |
| 2023 | Jookide jaemüük EMTAK 2008 | 133 493 € |
| 2022 | Jookide jaemüük EMTAK 2008 | 132 810 € |
| 2021 | Jookide jaemüük EMTAK 2008 | 110 544 € |
| 2020 | Jookide jaemüük EMTAK 2008 | 50 197 € |
| 2019 | Jookide jaemüük EMTAK 2008 | 29 419 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 79 172 € | 133 493 € | 132 810 € | 110 544 € | 50 197 € | 29 419 € |
| Ärikasum enne makse | −34 179 € | −59 355 € | −48 165 € | −27 950 € | −47 613 € | −65 992 € |
| Aruandeaasta kasum | −34 179 € | −59 355 € | −48 165 € | −27 950 € | −47 613 € | −65 992 € |
| Tööjõukulud | 33 629 € | 66 922 € | 67 108 € | 39 501 € | 24 545 € | 33 012 € |
| Varad kokku | 158 829 € | 356 396 € | 334 400 € | 313 206 € | 224 230 € | 145 172 € |
| sh käibevarad | 157 853 € | 340 719 € | 304 552 € | 268 657 € | 204 557 € | 128 922 € |
| sh raha | 2349 € | 10 100 € | 12 418 € | 18 200 € | 8117 € | 7458 € |
| Omakapital | 4205 € | 2992 € | 2987 € | 6152 € | 4101 € | 4710 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 353 404 € | 331 413 € | 307 054 € | 220 129 € | 140 462 € |
| Pikaajalised kohustised | 154 624 € | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 2,6 % | 0,8 % | 0,9 % | 2,0 % | 1,8 % | 3,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −43,2 % | −44,5 % | −36,3 % | −25,3 % | −94,9 % | −224,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.