Protos OÜ
- Registrikood12210599
- Asutatud2011 (14 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 20247157 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Protos OÜ
- Registrikood
- 12210599
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.12.2011
- KMKR number
- —
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Mõisavahe tn 7-56
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
34/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 14 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 7157 € | +3,5 |
| Müügitulu muutus | 36 529 € → 7157 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37258049207
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 90202 | Muusikute lavaline tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muusikute lavaline tegevus teenis ettevõte 2024. aastal 7157 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Muusikute lavaline tegevus EMTAK 2025 | 7157 € |
| 2023 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 36 529 € |
| 2022 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 30 480 € |
| 2021 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 14 087 € |
| 2020 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 14 938 € |
| 2019 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 14 159 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7157 € | 36 529 € | 30 480 € | 14 087 € | 14 938 € | 14 159 € |
| Ärikasum enne makse | −5812 € | −10 528 € | 7423 € | −4493 € | 3461 € | 2884 € |
| Aruandeaasta kasum | −5812 € | −10 528 € | 7423 € | −4493 € | 3461 € | 2884 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 16 598 € | 21 427 € | 24 730 € | 18 268 € | 19 645 € | 15 287 € |
| sh käibevarad | 9235 € | 10 382 € | 10 004 € | 3357 € | 6761 € | 4542 € |
| Omakapital | 1996 € | 7808 € | 18 338 € | 10 916 € | 15 398 € | 11 947 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 14 602 € | 13 619 € | 6392 € | 7352 € | 4247 € | 3340 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 12,0 % | 36,4 % | 74,2 % | 59,8 % | 78,4 % | 78,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -81,2 % | -28,8 % | 24,4 % | -31,9 % | 23,2 % | 20,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.