Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12215579

STEFART THERAPY OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12215579
  • Asutatud2012 (14 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202550 450 €

Usaldusväärsuse indeks

61/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20122014201620182020202220242026Asutatud 09.01.2012Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 09.01.2012 2012, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
STEFART THERAPY OÜ
Registrikood
12215579
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
09.01.2012
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Tondi tn 39-4

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 61 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg14 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu50 450 €+11,3
Müügitulu muutus44 540 € → 50 450 €+4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
8699Muud mujal liigitamata tervishoiualadPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €13 tuh €25 tuh €38 tuh €50 tuh €20192020202120222023202450 450 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muud mujal liigitamata tervishoiualad teenis ettevõte 2025. aastal 50 450 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muud mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 202550 450 €
2024Muud mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 202544 540 €
2023Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 200830 070 €
2022Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 200839 500 €
2021Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 200839 245 €
2020Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 200832 895 €
2019Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 200820 771 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112012201320142015201620171201820192020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20181
20170
20160
20150
20140
20130
20120

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu50 450 €44 540 €30 070 €39 500 €39 245 €32 895 €20 771 €
Ärikasum enne makse1930 €835 €−576 €174 €6568 €5049 €2087 €
Aruandeaasta kasum1930 €835 €−576 €174 €6568 €5049 €2087 €
Tööjõukulud18 281 €20 366 €19 912 €20 819 €24 379 €12 596 €14 115 €
Varad kokku26 523 €24 593 €25 207 €23 713 €28 940 €20 346 €13 082 €
sh käibevarad26 523 €24 593 €25 207 €23 713 €28 940 €20 346 €13 082 €
sh raha24 395 €21 623 €
Omakapital26 523 €24 593 €23 181 €21 955 €21 781 €15 213 €10 164 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised0,00 €0,00 €2026 €1758 €7159 €5133 €2918 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111111
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %92,0 %92,6 %75,3 %74,8 %77,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust3,8 %1,9 %−1,9 %0,4 %16,7 %15,3 %10,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang